بیش از دوهزار فرقه شیطان‌پرستی در جهان وجود دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱۵:۰۰

  کد خبر : 22294

  بیش از دوهزار فرقه شیطان‌پرستی در جهان وجود دارد

  استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه فرقه‌های شیطان‌پرستی با نام‌های متفاوت بهائیت، وهابیت و یازیدیان در سراسر جهان مشغول فعالیت هستند، گفت: بیش از دو هزار فرقه شیطان‌پرستی در جهان وجود دارد

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام عباس روح‌الله‌زاده ظهر امروز در همایش عقیدتی،سیاسی و بزرگداشت شهید مطهری در مصلی جعفری این شهرستان، اظهار کرد: دو هزار فرقه شیطان‌پرستی در جهان وجود دارد.
  وی با بیان اینکه بعضی از زیرمجموعه‌های فرقه شیطان‌پرستی مذهبی هستند و عده‌ای مذهبی نمی‌باشند، افزود: فرقه‌های شیطان‌پرستی با نام‌های متفاوت بهائیت، وهابیت و یازیدیان در سراسر جهان مشغول فعالیت هستند.
  استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به فاصله فراوان عرفان‌های نوظهور و کاذب با عرفان حقیقی شریعت مبین اسلام، گفت: برای تشخیص مسیر حقیقی باید توجه کرد که شاخصه‌ها و ویژگی‌های برجسته و مهمی در عرفان اسلامی وجود دارد که در سایر عرفان‌های ساختگی وجود ندارد.
  روح‌الله‌زاده  با بیان اینکه دشمنان با ساخت انیمیشن‌های دروغین روی فرزندان تاثیر می‌گذارند، تصریح کرد: آنها با ساخت انیمیشن های ضد خدا، کودکان را از اسلام دور می کنند و فرزندان با دیدن انیمیشن نسبت به احدیت خدا سوء ضن پیدا می کنند.

  وی خاطرنشان کرد: عروسک های باربی، مردعنکبوتی و غیره از عروسک‌هایی است که دشمن برای تاثیرگذاری بر روی فرزندان و کودکان از آن استفاده کرده است.

  استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه از دیگر هجمه‌های دشمنان در بین مسلمانان، ایجاد خرافات است،تاکید کرد: باید خرافات و اعتقادات نا به‌جا را با برنامه‌ریزی‌های درست از جامعه خارج کرد.
  روح‌الله‌زاده با اشاره به تهاجمات و برنامه‌ریزی‌های دشمن، اظهار کرد: ما هم باید با برنامه‌ریزی درست و دقیق نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کنیم و کار را از جایی که دشمنان خراب کرده‌اند، درست کنیم.
  وی افزود: اکنون دشمن دیگر به فکر شبیخون و تهاجم فرهنگی نیست بلکه به فکر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
  استاد حوزه و دانشگاه گفت: دشمن می‌خواهد کاری کند تا ما از خودمان غافل و از خط ولایت جدا شویم تا ضربه خود را به مقام معظم رهبری بزند.
  روح‌الله‌زاده تصریح کرد: برای مقابله و پیشگیری از رشد قارچی جریان های انحرافی و تهاجم فرهنگی در کشور باید مجموعه نهادهایی همچون حوزه،
  دانشگاه و صدا و سیما وغیره با تدوین یک استراتژی مشخص کاملا هماهنگ و برنامه ریزی شده عمل کنند


   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro