فرهنگ پایدار و پویا به اقتصاد کشور کمک می‌کند.

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۳:۰۳

  کد خبر : 22349

  فرهنگ پایدار و پویا به اقتصاد کشور کمک می‌کند.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به مسائل اقتصادی و موانع فرهنگی بیشتر توجه کنیم، گفت: فرهنگ پایدار و پویا به اقتصاد کشور کمک می‌کند


  به گزارش واران نیوز، حمیدرضا خصوصی‌ثانی در همایش شوراهای شهر و روستا اظهار کرد: دولت تدبیر و امید آمده است تا فریاد آزادی‌خواهانه ملت ایران را به گوش دنیا برساند.

  نماینده مردم صومعه‌ سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به مسائل اقتصادی و موانع فرهنگی بیشتر توجه کنیم، گفت: فرهنگ پایدار و پویا به اقتصاد کشور کمک می‌کند.

  خصوصی‌ثانی تصریح کرد: برای اینکه فرهنگ دینی تبلور پیدا کند باید در مشترکات تلاش کنیم و فاصله‌ها را در شهر و روستا کم کنیم. وی خاطرنشان کرد: شوراها باید ببینند امکانات یک روستا و شهر در چه حدی است و برای آن امکانات اندیشه کنند و در اقتصاد مقاومتی کوشا باشند.
  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مدیران و شوراهابا بهره‌گیری از جوانان خوش‌فکر روستا‌ها و بهره‌گیری از اینترنت می‌توانند در اشتغال‌زایی جوانان نقش بسزایی داشته باشند

  وی با بیان اینکه قانون اساسی ریشه در دین و مکتب این ملت دارد، افزود: شوراها باید کمر همت را ببندند و عوامل رشد در یک ملت را به گوش دنیا برسانند.
  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: بهره‌گیری از توان فکری یک ملت تبلور اراده ملت به طور احسن در قانون دموکراسی معنا می‌شود.

  خصوصی‌ثانی تصریح کرد: بهره‌گیری از شخصیت‌هی فکری، تجمیع افکار عمومی و خروجی آن به عنوان خدمت به مردم است.
  وی خاطرنشان کرد: شوراها منتخب مردم هستند و مسئولیت قابل توجه‌ای بر دوش شوراها سنگینی می‌کند.
  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فکر و اندیشه منتخبان مردم و انتظاری که از مردم از آنان دارند در تحول منطقه و محل تاثیرگذار است.
  خصوصی‌‌ثانی اظهار کرد: در شرایطی که استکبار می‌گوید دیگر ایران قادر به توانستن در حل اقتصاد کشور نیست، باید توانستن را پیشه کار خود کنیم. وی افزود: شوراها باید تعامل و همفکری با روستائیان داشته باشند و به دور از بازی‌های سیاسی به مسائل و مشکلات شهر و روستا رسیدگی کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro