459 شورا در شهر و روستای صومعه‌سرا فعالیت می‌کنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۲:۰۳

  کد خبر : 22352

  ۴۵۹ شورا در شهر و روستای صومعه‌سرا فعالیت می‌کنند

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه ۴۵۹ شورا در شهر و روستای صومعه‌سرا فعالیت می‌کنند، گفت: تعداد آقایان اعضای شوراها ۴۵۰ نفر و تعداد خانم‌ها ۹ نفر است.

  به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی در همایش شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار کرد: باید تلاش کنیم در کنار یکدیگر به توسعه شهرستان کمک کنیم.
  وی با بیان اینکه شوراها عصاره مردم هستند، افزود: تعامل بسیار خوبی در شهرستان بین شوراها و مدیران است و تاکنون گام‌های بسیار مثبتی در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید برداشته شده است.
  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه جمعبیت کل شهرستان یک صدو بیست و هفت هزار و ۷۵۷ نفر است، گفت:  این شهرستان دارای سه بخش مرکزی، تولمات و میرزاکوچک است.
  فرماندار صومعه‌سرا تاکید کرد: دو دهستان ضیابر و طاهرگوراب شایستگی بخش شدن را دارد که با پیگیری استاندار و نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی هرچه زودتر به بخش تبدیل شوند.

  رجبی  ادامه گفت: تعداد شوراهای روستاهای بخش مرکزی ۲۶۱ نفر و تعداد شوراهای بخش تولمات ۱۰۸ نفر و تعداد شوراهای بخش میرزا کوچک ۷۳ نفر است.
  رجبی با بیان اینکه ۴۵۹ شورا در شهر و روستای صومعه‌سرا فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: تعداد آقایان اعضای شوراها ۴۵۰ نفر و تعداد خانم‌ها ۹ نفر
  است.
  وی با اشاره به اینکه تشکیل شوراها یکی از خواسته‌های مردم و انقلابی بعد از پیروزی انقلاب بود، خاطرنشان کرد: در دوره اصلاحات این کار انجام گرفت و همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro