حکایت یک خانواده گیلانی که ۴ سال‌ است در آتش‌ مشکلات می سوزند/ کمک مالی ۳ نماینده استان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۳:۲۵

  کد خبر : 22362

  حکایت یک خانواده گیلانی که ۴ سال‌ است در آتش‌ مشکلات می سوزند/ کمک مالی ۳ نماینده استان

  به گزارش واران نیوز به نقل از  ۸دی نیوز، مرد میانسالی که در یکی از روستاهای بخش کوچصفهان زندگی می …

  به گزارش واران نیوز به نقل از  ۸دی نیوز، مرد میانسالی که در یکی از روستاهای بخش کوچصفهان زندگی می کند و دارای ۴ فرزند می باشد، با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی ۸دی نیـوز با بیان مشکلات فراوان زندگی اش گفت که حدود ۴ سال پیش در ساعت ۱۱شب در حالی که خودش هم در خانه حضور نداشت متأسفانه به دلیل انفجار کپسول گاز، چراغ نفتی خانه شان آتش گرفته و در نهایت به کل خانه سرایت کرده و باعث ویرانی کامل منزل مسکونی این فرد می شود.

  بر اثر این حادثه همسر وی که قصد انتقال چراغ نفتی را به بیرون از منزل داشته بر اثر پاشیده شدن نفت بر بدنش دچار ۷۵ درصد سوختگی و همچنین دختر ۸ ساله اش نیز دچار ۴۲ درصد سوختگی می شود.

  بعد از انتقال به بیمارستان و پیگیری های درمانی خانواده اش، سرانجام پزشکان رشت به او جواب منفی می دهند و همچنین بر اساس گفته های پزشکان معالج باید در کمتر از ۴ ساعت خانواده اش را جهت درمان به تهران منتقل می کرده که در غیر این صورت سوختگی های شدید همسر و فرزندش باعث مرگشان می شد.

  این شخص اظهار میدارد که با لطف خدا به وسیله یک هلیکوپتر خانواده اش را در کمتر از ۴ ساعت به تهران رسانده که  بعد از سوختگی تاکنون دخترش در بیمارستان شهید مطهری و همسرش در بیمارستان حضرت زهرا(س) تهران بستری و تحت درمان هستند و تمامی اموال و داری های خود را فروخته ام و حدود ۵۰ میلیون تومان هزینه کرده ام.

  اما داستان این مرد در اینجا به اتمام نمیرسد و این مسئله نقطه آغاز مشکلات این هموطن است.

  با توجه به ویرانی کامل منزل وی و بیکار شدنش و بده کاری های مالی فراوانش، بسیار تحت فشار بوده تا جایی که حتی برای کرایه ماشین های رفت آمد خود به دیگران روی می آورد و به دلیل خرج و مخارج زیاد درمانی و امورات زندگی بدهکار و حتی حکم جلب وی از جانب برخی طلب کاران صادر شده است، و داستان برگه های قبوض و هشدارهای قطع آن نیز بماند!!!

  همچنین دخترش که اکنون ۱۲سال دارد و می بایست امسال کلاس ششم باشد، سه سال است که به مدرسه نمی رود، مشکلات شدید مالی این خانواده تا حدی است که داد دختر دیگرش که ۵ سال دارد را درآورده، به طوری که به پدرش به دلیل عدم وجود کالاهای اساسی زندگی در خانه مانند تلویزیون و … گلایه می کند.

  وی اظهار داشت که بعد از پیگیری های متعدد از طریق مسئولین و مطرح کردن بیماری و مشکلات خانواده اش، با این پاسخ مسئولین مواجه می شد “بیماری خاصی ندارید که کمکتان کنیم”!!!

  این مرد کوچصفهانی با بیان اینکه تا کنون تنها سه تن از نمایندگان مجلس به بنده کمک کرده اند، گفت: آقای تامینی در اقدامی انسان دوستانه مخارج دو عمل جراحی همسرم را تقبل کرده و آقای کوچکی نژاد نیز مبلغ ۵۰۰ هزار تومان کمک کرده است.

  بر اساس اظهارات وی، محمد علی نجفی استاندار گیلان و عبدالهی استاندار اسبق گیلان هر کدام ۱۰۰هزار تومان به طور جداگانه به وی کمک مالی نموده اند.

  این مرد کوچصفهانی بیان داشت: از آقای قربانی نماینده مردم آستانه در مجلس خیلی راضی هستم زیرا وی هزینه ۶ عمل همسرم را تقبل کرده و زمانی که به ایشان گفتم شما نماینده کوچصفهان نیستید چرا اینقدر به بنده محبت می کنید، پاسخ داد بنده وظیفه ام را انجام میدهم و قرار نیست که حتما اهل آستانه باشید تا کاری انجام دهم.

  توضیح : به دلیل حفظ آبروی این خانواده علاوه بر عدم درج نام، چهره این شخص نیز تار شده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro