کارگران خط‌ شکن جبهه‌ های اقتصادی هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۲۱:۰۷

  کد خبر : 22370

  کارگران خط‌ شکن جبهه‌ های اقتصادی هستند

  فرمانده سپاه صومعه‌سرا کارگران را خط‌شکن جبهه‌های اقتصادی خواند و گفت: امروز کارگران می‌توانند هجمه‌های ویرانگر دشمنان در مقوله اقتصاد را بی‌اثر کنند.

  کیا عاشوری عصر امروز در همایش تجلیل از کارگران برتر این شهرستان در سالن شهید بهشتی صومعه‌سرا با اشاره به درخشش کارگران در تمام عرصه‌ها اظهار کرد: هر کدام از ما به نوعی مدیون کار و تلاش کارگران هستیم.

  وی به نظام سوسیالیستی اشاره کرد و افزود: در نظام سوسیالیستی به کارگران به عنوان یک ابزار نگریسته می‌شود.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه کارگر یکی از واژه‌هایی است که در مفاهیم اسلامی ارزش ویژه‌ای دارد، تصریح کرد: بسیاری از امامان کارگر بودند و بی‌توجهی به این قشر موجب خسران جامعه می‌شود.

  وی به ایفای نقش کارگران در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی اشاره کرد و یادآور شد: در طول حیات پر غرور نظام مقدس اسلامی نقش کارگران محسوس بوده و ۱۴هزار شهید کارگر دلیلی بر این ادعا است.

  عاشوری با اشاره به اقدام‌های صورت گرفته توسط کارگران در جنگ هشت ساله، خاطرنشان کرد: ایمان و عشق به خدا در زمان جنگ موجب خلق حماسه کارگران با حداقل امکانات شد.

  این مقام مسئول کارگران را خط‌شکن جبهه‌های اقتصادی خواند و گفت: امروز کارگران می‌توانند هجمه‌های ویرانگر دشمنان در مقوله اقتصاد را بی‌اثر کنند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا درباره توطئه دشمنان برای به نابودی کشاندن جوانان توسط شبکه‌های فاسد ماهواره‌ای و اینترنتی متذکر شد: اگر اعتقاد و عزم روزهای جنگ و انقلاب نباشد به طور یقین کشور با مشکل اقتصادی مواجه می‌شود.


  تصاویر مراسم

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.ir