15 معلم نمونه صومعه‌سرا تجلیل می‌شوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۳ - ۱۸:۴۹

  کد خبر : 22383

  ۱۵ معلم نمونه صومعه‌سرا تجلیل می‌شوند

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه امسال از ۱۵ معلم نمونه شهرستان تجلیل می‌شود، افزود: از فرزندان شهید …

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه امسال از ۱۵ معلم نمونه شهرستان تجلیل می‌شود، افزود: از فرزندان شهید معلم و معلم پیشکسوت شهرستان مرحوم عاقبت‌بخیر و از ۵ بازنشسته فرهنگی تقدیر به عمل می‌آید.

  مجید آلیانی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، ضمن تبریک هفته معلم، اظهار کرد:در رابطه با مقام معلم همین بس که خداوند اولین معلم انسان‌ها است.
  وی با بیان اینکه خداوند به حضرت آدم فرمود «علم الادم اسما کلها»، افزود: علم خداوند حضوری است و مبدا تمام علوم حصولی می‌باشد.

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا با اشاره به اینکه معلم ارزشمند است زیرا خداوند به ابزارش قسم خورده است، گفت: معلم از دیدگاه پیامبر و امام علی(ع) ارزشمند و قابل تمجید است.
  آلیانی به سخنان مقام معظم رهبری اشاره نمود و تصریح کرد: این معلمان چقدر عزیزند، شغل معلم چقدر ارزشمند است، این مرتبه تعلیم چقدر والا و بلند است که همه انسان‌های فرزانه و برجسته هر جا باشند خود را پرورده دست معلم می‌دانند و سایه معلم را بر سر خودشان بساط می‌کنند.
  وی خاطرنشان کرد: مفتخر است که خدمتگذاری اولین‌ها و بهترین‌ها را بر عهده دارد.

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا تاکید کرد: درباره شهید مطهری همین بس که امام خمینی فرمودند من همه آثار شهید مطهری را تایید می کنم.

  آلیانی با بیان اینکه کتاب‌های شهید مطهری به ۳۰ زبان دنیا ترجمه شده است، اظهار کرد: ۷۵۰ مدرسه در کشور هندوستان به نام مطهری است. وی با بیان اینکه امسال از ۱۵ معلم نمونه شهرستان تجلیل می‌شود، افزود: از فرزندان شهید معلم و معلم پیشکسوت شهرستان مرحوم عاقبت‌بخیر و از ۵ بازنشسته فرهنگی تقدیر به عمل می‌آید.
  رئیس آموزش‌وپرورش صومعه‌سرا گفت:در مجموع ۱۲۶۰ فرهنگی در شهرستان فعالیت می‌کند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro