جهاد، آخرین خط مبارزه انسان مومن در مقابل همه قدرت‌های ستم‌پیشه است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۷:۵۴

  کد خبر : 22431

  جهاد، آخرین خط مبارزه انسان مومن در مقابل همه قدرت‌های ستم‌پیشه است

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امسال مزین به نام فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی است، گفت: جهاد، آخرین خط مبارزه انسان مومن در مقابل همه قدرت‌های ستم‌پیشه است

  به گزارش واران‌نیوز، حمیدرضا خصوصی‌ثانی ظهر امروز در همایش هفته معلم در دانشکده تربیت دبیر این شهرستان اظهار کرد: شهید مطهری به عنوان شخصیتی جامع و کامل است و آراء و افکار وی سبب درک عمیق جامعه از اندیشه های ناب اسلامی شده است.
  وی افزود: آثار و افکار شهید مطهری همیشه زنده است و درک عمیق اندیشه‌های این شخصیت دین‌شناس مانع از انحراف می‌شود.
  نماینده مردم صومعه‌ سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: باید توجه داشت که راه روشن در آثار شهید مطهری در همه زمینه ها و عرصه ها وجود دارد.
  خصوصی‌ثانی به ساخت سانتریفیوژها توسط دانشمندان ایرانی اشاره و تصریح کرد: امروز خضوع و خشوع ابرقدرت‌ها را در مقابل ایران را  شاهد هستیم.
  وی به حیله‌های دشمنان در صدر اسلام اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان امروز با ترفندهای جدید مانند تحریم اقتصادی به جنگ با ایران آمده‌اند.
  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز دشمنان آمده‌اند تا اقتصاد و فرهنگ کشور را فلج کنند، تاکید کرد: آنها دریافتند که دیگر هواپیماو سلاح جنگی کارساز شکست ایران نیست.
  خصوصی‌ثانی اظهار کرد: باید بنیان‌های اساسی ملت را  در مقابل امواج گلوله‌های زهرآگین فرهنگی دشمنان قرار دهیم.
  وی با بیان اینکه امسال مزین به نام فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی است، افزود: جهاد، آخرین خط مبارزه انسان مومن در مقابل همه قدرت‌های ستم‌پیشه است.
  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا قبل از انقلاب افتخار این بود که دنیای زر و زور و نیرنگ از ما تمجید کنند، گفت: اما امام به عنوان معلم درس گرفته از عاشورای حسینی اعلام کرد برای رسیدن به توانایی‌ها، عزت و اقتدار باید مرارت‌هایی راکشید.
  خصوصی‌ثانی با اشاره به اینکه ما در مقابل هجمه طبس، در جنگ هشت سال دفاع مقدس و تحریم‌های چندین ساله راست قامت بر کرسی افتخار ایستاده‌ایم،
  تصریح کرد: باید اقتصاد کشور را خود بنویسیم و فرهنگ کشور را از هجمه دشمن مصون بداریم

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro