برگزاری دومین مجمع عمومی و انتخابات انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، شاخه گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۳ - ۱۵:۰۹

  کد خبر : 22468

  برگزاری دومین مجمع عمومی و انتخابات انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، شاخه گیلان

  مسئول کمیته آموزش انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه گیلان با بیان اینکه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، شاخه گیلان با کسب مجوز از انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران از خرداد ماه ۱۳۹۰ با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شروع به فعالیت کرده است، گفت: دومین مجمع عمومی کتابداری و اطلاع رسانی ایران، شاخه گیلان همراه با انتخابات هیات مدیره یک خرداد ماه امسال در رشت برگزار می‌شود

  امید علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه اهداف مهم و راهبردی این انجمن ارتقای جایگاه حرفه کتابداری و اطلاع‌ رسانی در جامعه است، اظهار کرد: انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران همچون سایر انجمن‌ های علمی و حرفه‌ای به منظور پاسخ به نیازهای اعضای این حرفه یعنی کتابداران و اطلاع‌ رسانان شاغل در انواع کتابخانه‌ها و مراکز اطلاع‌ رسانی، دانشجویان این رشته و نیز اعضای هیئت علمی تاسیس شده است.
  وی با بیان اینکه انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران، شاخه گیلان با کسب مجوز از انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران از خرداد ماه ۱۳۹۰ با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شروع به فعالیت کرده است، افزود: دومین مجمع عمومی کتابداری و اطلاع رسانی ایران، شاخه گیلان همراه با انتخابات هیات مدیره یک خرداد ماه امسال برگزار می‌شود.
  مسئول کمیته آموزش انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه گیلان با بیان اینکه سخنران ویژه این نشست دکتر سعید غفاری عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی، دانشگاه پیام نور است، گفت: مکان برگزاری این برنامه آنفی تئاتر دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت واقع دربلوار شهید بهشتی- نرسیده به پل یخسازی از ساعت ۱۴ الی ۱۸ عصر است.

  علی‌پور تصریح کرد: اهداف دومین مجمع عمومی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی گیلان، ارائه گزارش، شرح فعالیتها و نیز جلب همکاری بیشتر کتابداران گیلانی در فعالیتهای انجمن است.
  وی خاطرنشان کرد: تا کنون توانسته‌اند کارگاه‌ها و خدمات متعددی را به جامعه کتابداری و اطلاع رسانی استان و همچنین دانشجویان و استادان سایر رشته ها ارائه دهند.

  مسئول کمیته آموزش انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه گیلان تاکید کرد: به طور کلی هدف عمده انجمن ارتقای جایگاه حرفه کتابداری و اطلاع‌ رسانی در جامعه و فراهم ساختن بستر مناسب برای رشد علمی و حرفه‌ای کتابداران و اطلاع‌ رسانان و دست اندرکاران این رشته در سطح کشور است.
  علی‌پور با بیان اینکه از واجدین شرایط، دارندگان مدرک کارشناسی کتابداری شاغل در کتابخانه‌ها و دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری کتابداری، دعوت می‌شود که در انتخابات دوره دوم انجمن کتابداری شاخه گیلان کاندید شوند، اظهار کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبلاگ انجمن به نشانی ilisa-guilan.blogfa.com  مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۱۶۱۱۶۶۱۴ تماس حاصل نمایند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro