مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده منابع طبیعی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰:۴۳

  کد خبر : 22498

  مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده منابع طبیعی

  مراسم تودیع  حسن پوربابایی رییس سابق دانشکده منابع طبیعی و معارفه دکتر میر مسعود سجادی، رییس جدید این دانشکده در …

  مراسم تودیع  حسن پوربابایی رییس سابق دانشکده منابع طبیعی و معارفه دکتر میر مسعود سجادی، رییس جدید این دانشکده در روز چهارشنبه  با حضور دکتر رضی، رییس دانشگاه گیلان، حجت الاسلام صدیقی، امام جمعه محترم شهرستان صومعه سرا، مهندس رجبی، فرماندار محترم شهرستان صومعه سرا و هم‌چنین جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات دانشکده منابع طبیعی برگزار گردید.

  دکتر پوربابایی ابتدا به ارایه گزارشی از عملکرد خود در طول هفت و سال و اندی تصدی خود به عنوان رییس دانشکده منابع طبیعی در حوزه های آموزشی، پژوهشی و اداری و مالی پرداخت. ایشان از همه افرادی که در طول این مدت با وی همکاری کردند، تشکر و قدردانی نموده و برای دکتر سجادی آرزوی موفقیت نمودند.

  پس از پوربابایی، دکتر رضی، رییس دانشگاه گیلان به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان بر اهمیت و تفاوت دانشگاه با سایر محیط های اداری تاکید ورزیده و قشر دانشگاهی را قشر فرهیخته ای دانستند. ایشان خاطر نشان کردند به خرد جمعی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه مبنی بر پیشنهاد انتصاب دکتر سجادی احترام گذاشته و علی رغم این‌که انتصاب رییس دانشکده ها جزو اختیارات رییس دانشگاه است؛ به نوعی تصمیم گیری در این حوزه را به خود دانشکده واگذار نمودند. ایشان به سوابق اجرایی و مدیریتی دکتر سجادی اشاره نموده و ایشان را فردی باتجربه ارزیابی نمودند. دکتر رضی، دانشگاه گیلان را دانشگاه مادر استان دانسته و خواستار توجه بیشتر مسئولین و مدیران شهرستان صومعه سرا به این امر شدند. ایشان رشته های دایر در دانشکده را جزو بهترین رشته های کشاورزی دانسته و بهره گیری از ظرفیت های شهرستان صومعه سرا در این راستا تاکید کردند.

  در ادامه، دکتر سجادی، رییس جدید دانشکده منابع طبیعی به ایراد سخنرانی پرداخت. ایشان خواستار تعامل و همکاری بیشتر همه اعضای دانشکده و همچنین توجه بیش از پیش رییس دانشگاه گیلان و مسئولین شهرستان صومعه سرا به این دانشکده به علت ویژگی های خاص آن شدند.

  در پایان، توسط رییس دانشگاه گیلان، حکم ریاست رییس جدید دانشکده منابع طبیعی به دکتر سجادی اهدا و با اهدای هدیه ای از زحمات دکتر پوربابایی قدردانی شد.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro