باید در میدان جنگ، بصیرت به همراه تبعیت از ولایت باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۱:۱۷

  کد خبر : 22508

  باید در میدان جنگ، بصیرت به همراه تبعیت از ولایت باشد

  معاون اسبق روابط عمومی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه صبر و بصیرت دو عنصر جداناپذیر هستند، گفت: امروز باید در میدان جنگ، بصیرت به همراه تبعیت از ولایت باشد

  به گزارش واران نیوز، امیر سرتیپ دوم غلام‌حسین دربندی شامگاه چهارشنبه در یادواره هفت شهید دانشجوی این شهرستان در مصلی مسجد جعفری، اظهار کرد: شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس همانند شهدای کربلا هستند.
  وی با بیان اینکه ایمان، گذشت، فداکاری، ایثار و از خود گذشتگی در جوانان و رزمندگان ما سرشار بود، افزود: امروزه هر چه که ما داریم به دلیل ولایت‌مداری و ایمان راسخ شهدا و رزمندگان است.
  معاون اسبق روابط عمومی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر هنوز هم یاد و خاطره رزمندگان و شهدا جاودان مانده است به دلیل شباهت به شهدای کربلا و قیام امام حسین(ع) و رهبری پیامبرگونه امام خمینی(ره) است.
  دربندی فلسفه قیام عاشورا را مبارزه با ظلم و دفاع از اسلام دانست و تصریح کرد: جوانانی مانند حسین فهمیده با سن کمشان الگویی برای جامعه ما هستند.

  وی با بیان اینکه سربازان بیگانه بدون انگیزه وارد جنگ می‌شوند، خاطرنشان کرد: رزمندگان ایران با هدف و ایمان قلبی به میدان‌های جنگ رفته و به طوری که بسیاری از آنها با اینکه جانباز و یا نقص عضوی‌می‌شدند باز با میل و اشتیاق مجدد به جبهه جنگ می‌رفتند.
  معاون اسبق روابط عمومی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه
  رزمندگان در دوران دفاع مقدس همواره از جنگ درک درستی داشتند، تاکید کرد: امروز باید از جنگ و دشمن درک درستی پیدا کرده و بصیرت داشته باشیم، چراکه در زمان جنگ رزمندگان با بصیرت پا در میدان می‎گذاشتند.
  دربندی با اشاره به اینکه صبر و بصیرت دو عنصر جداناپذیر هستند، اظهار کرد: اگر عنصر صبر را داشته باشیم اما بدون بصیرت باشیم، هیچگونه فایده‌ای ندارد زیرا این دو در کنار همدیگر معنا پیدا می‌کند.
  وی افزود: امروز باید در میدان جنگ، بصیرت به همراه تبعیت از ولایت باشد. در ادامه مراسم که با حضور جمعی از مسئولان و مردم این منطقه برگزار شد حاضران با ذکر مداحی و نوحه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro