امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 28 September , 2022
امروز : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ - 3 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 22527
  پرینتخانه » اخبار صومعه سرا, ویژه تاریخ انتشار : 08 می 2014 - 21:55 |

نقطه مقابل غرب و استکبار، اسلام است

رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه امروزه جنگ بین امپریالیسم آمریکا و اسلام است، گفت: نقطه مقابل آمریکا و غرب، اسلام شده است

نقطه مقابل غرب و استکبار، اسلام است

به گزارش واران نیوز، مجید آلیانی صبح امروز در نشست بصیرتی، حافظتی فرهنگیان در نمازخانه آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: مقام معظمرهبری، معلم اخلاق و معلم مبارزه با جنگ نرم است.
وی با بیان اینکه خدا به عنوان خالق و سازنده انسان، بر اساس حکیم و علیمبودن خود، دفترچه راهنما برای انسان داده است، افزود: دفترچه راهنما وکاتالوگی که خدا برای بشریت می‌دهد همان کتب آسمانی است.
رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه  وقتی خدا کتب آسمانی را دراختیار انسان قرار می‌دهد، این کتب نیاز به معلم دارد، گفت: اینجاست کهعلت ارسال رسل مشخص  و فلسفه نزول معلم معلوم می‌شود.
آلیانی با اشاره به اینکه اگر در دهه سال ۴۷ انقلابی در جهان صورتمی‌گرفت ما منتظر بودیم که آیا در این انقلاب فانتومی بلند می‌شود یاخیر؟ تصریح کرد: اگر فانتومی بلند می‌شد متوجه می‌شدیم که این انقلابمستعمره آمریکا است.
وی خاطرنشان کرد: سال ۵۷ یک انقلابی در ایران رخ داد که فانتومی بلند نشدو معمار و معلم این انقلاب شعار لا شرقی و لا غربی را شعار اصلی خود قرارداد.
رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا با بیان اینکه امروزه جنگ بین امپریالیسمآمریکا و اسلام است، تاکید کرد: نقطه مقابل آمریکا و غرب، اسلام شده است.
آلیانی با بیان اینکه اسلام حضرت محمد (ص) یک اسلام مهربان و رئوف است،اظهار کرد: اسلامی که غرب معرفی می‌کند، این است که جگر افراد را درسوریه در می‌آورند و به دندان می‌گیرند، اسلامی که در تالبانیسمافغانستان خانم‌ها حق ادامه تحصیل ندارند و حق مسواک زدن را ندارند،اسلامی که قلب و جگر می‌درد، اسلام تالبانیسم است.
وی افزود: غربی‌ها آمدند خودشان و مردم جهان را در مقابل اسلامی قراردادند که آن اسلام، اسلام رافت نیست.
رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا گفت: وظیفه ما بسیجیان این است که مطالعهخود را زیاد کنیم و مسائل را تبادل افکار کنیم و مطالب روز را به یکدیگرگوشزد کینم و در مقابل هجمه جهانی استکبار به عنوان سرباز مقام معظمرهبری، پشت سر وی باشیم

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.