هلال احمر تاثیرات مثبتی در جامعه و اقشار مختلف ملت‌های جهان دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۳:۰۱

  کد خبر : 22540

  هلال احمر تاثیرات مثبتی در جامعه و اقشار مختلف ملت‌های جهان دارد

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه کمک‌های هلال احمر تاثیرات مثبتی در جامعه و اقشار مختلف ملت‌های جهان دارد، گفت: اگر جایی حادثه‌ای رخ دهد هلال احمر به عنوان سنگر اول در کمک و خیر رسانی به مردمی که نیاز به کمک دارند بسیج می‌شود

  به گزارش واران نیوز، غلام‌حسین رجبی عصر امروز در جمع امدادگران هلال احمر ضمن تبریک هفته هلال احمر اظهار کرد: رئیس هلال احمر شهرستان همفکر و همراه با مسئولان برای خدمت به مردم این منطقه است.
  وی با بیان اینکه انسان‌ها وقتی متولد می‌شوند و به سرانجام می‌رسند، باید خیرشان به هم برسد، افزود: خیر امدادگران هلال احمر تشکیلاتی و سازمان یافته است.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه کمک‌های هلال احمر تاثیرات مثبتی در جامعه و اقشار  مختلف ملت‌های جهان دارد، گفت: اگر جایی حادثه‌ای رخ دهد هلال احمر به عنوان سنگر اول در کمک و خیر رسانی به مردمی که نیاز به کمک دارند بسیج می‌شود.
  در ادامه امام جمعه صومعه‌سرا تصریح کرد: کارهای متنوعی که توسط امدادگران هلال احمر صورت می‌گیرد قابل تقدیر و تشکر است.
  حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی با بیان اینکه عنایت خداوند شامل بندگانی می‌شود که در صدد رفع مشکل دیگران باشند، خاطرنشان کرد: امدادگران هلال احمر و جمعیت عضو که در زمان حوادث همکاری می‌کنند، زمینه خوبی است که در رفع مشکلات مردم ساعی و کوشا باشند.
  وی تاکید کرد: جز باورهای دینی ما است که یک مسلمان باید برای خیر رساندن به دیگران دستش باز باشد.
  امام جمعه صومعه‌سرا اظهار کرد: وقتی امدادگران هلال احمر در وقت حادثه به فریاد مددجویان می‌رسند، مردم با دیدن لباس آنها احساس آرامش می‌کنند که آنها به فریادشان رسیده‌اند.
  صدیقی افزود: کمک به دیگران باعث می‌شود که خداوند برکت آن را در جای جای زندگی نصیب فرد می‌کند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro