دیدار استاندار با جمعی از فرزندان شهید، شاخص استان گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۲۰:۴۷

  کد خبر : 22561

  دیدار استاندار با جمعی از فرزندان شهید، شاخص استان گیلان

  به گزارش واران نیوز: بعد از ظهر امروز مراسم دیدار استاندار با فرزندان شهید شاخص استان گیلان در استانداری برگزار …

  به گزارش واران نیوز: بعد از ظهر امروز مراسم دیدار استاندار با فرزندان شهید شاخص استان گیلان در استانداری برگزار گردید.

  در این دیدار صمیمانه فرزندان شاهد به بیان دیدگاه ها ، مسائل و مشکلات خود پرداختند؛ که عمده مشکلاتشان اشتغال و عدم اجرای صحیح قوانین مربوط به فرزندان شاهد در استان بود.

  یکی از فرزندان شهید حاضر در جلسه با بیان اینکه ما در هر یک از بخش های مختلف جامعه فرزندان شهید متخصص داریم گفت: این فرزندان شاهد با قابلیت هایی که در بخش های مختلف دارند،درحال حاضر قادر به اداره استان می باشند.

  وی در ادامه دغدغه و مطالبه اصلی این جمع را مسئله فرهنگ و حجاب دانست و گفت با توجه به گرم شدن هوا استانداری باید نسبت به این امر فرهنگ سازی کند.

  پس از صحبت های فرزندان شهدا استاندار شروع به صحبت کردن نمود.

  استاندار ضمن تشکر از این جمع نسبت به لبیک گفتن به این دعوت آنها را پشتوانه نظام اسلامی دانست.

  دکتر نجفی با تاکید بر ضرورت فعال شدن جلسات مشاورین وی با خانواده های معظم شهداء افزود: شناسایی توانمندی ها و پتانسیل های این بزرگواران برای توسعه ی استان از مسائلی است که بدنبال آن هستم .

  وی شور و نشاط فرزندان شهید را نشان دهنده اعتقاد راسخشان به انقلاب ذکر کردند و خواستار تداوم اینگونه نشست ها با فرزندان شاهد شد و گفت: روزی که من ارتباط با خانواده شهدا را فراموش کنم هرگز خود را نخواهم بخشید.

  نجفی گفت: ما موظف یه یاد شهدا در تمام وقت ها هستیم و باید به آنان ارزش بنهیم زیرا آنان جان خود را فدای آرامش کنونی ما کرده اند و بنده مسئول باید قدر شناس این شهدا باشم و از دستاورد های آنها محافظت کنم.

  استاندار گیلان ضمن اهمیت اشتغال گفت: یکی از دغذغه های بنده حل کردن اشتغال فرزندان شهید است، در واقع اگر اشتغال حل شود مشکل اقتصاد هم تا حدی حل میگردد و این هم تاکید رهبر انقلاب و هم شخص رئیس جمهور است.

  نجفی در ادامه با اشاره به مسئله حجاب و فرهنگ گفت: به دنبال سالم سازی دریا با فرهنگ اصیل اسلامی هستیم و این سالم سازی فقط نباید جدا کردن بخش آقایان و بانوان و یا زدن دیوار و پرده بین اینان باشد.

  نجفی در ادامه از اجرای طرحهای جدید در حوزه مسافرین و صنعت گردشگری خبر داد و گفت: انشاالله  با اجرای این طرح ها شاهد کاهش بدحجابی در سطح گیلان خواهیم بود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro