بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره)، منشا تحول فرهنگی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱ خرداد ۹۳ - ۱۴:۱۳

  کد خبر : 22623

  بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره)، منشا تحول فرهنگی است

  فرمانده سپاه صومعه‌سرا با اشاره به اینکه سالروز ارتحال امام خمینی(ره) یک رویداد بزرگ تاریخی و منشا تحول فرهنگی است، گفت: امروز در این مقطع حساس که توسط مقام معظم رهبری به دهه پیشرفت عدالت نامگذاری شده، سیره رفتار و گفتار امام(ره) الگو و حجتی برای همه ما است و باید راه امام را ادامه دهیم

  سرهنگ کیا عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه ۲۵ سال از رحلت جان گداز حضرت امام خمینی(ره) می‌گذرد، اظهار کرد: همانطور که انقلاب با امام خمینی(ره) شروع شد، سالروز رحلت ایشان مانند حیات وی باعث منشا روشنگری و گسترش اسلام و نشر بیداری درجهان اسلام است.
  وی با بیان اینکه در قرن حاضر همه اسلام را به نام امام می شناسند، افزود: امام خمینی(ره)  باعث دمیدن روح اسلام در جهان شد.

  فرمانده سپاه صومعه‌ سرا با اشاره به اینکه سالروز ارتحال امام خمینی(ره) یک رویداد بزرگ تاریخی و منشا تحول فرهنگی است، گفت: امروز در این مقطع حساس که توسط مقام معظم رهبری به دهه پیشرفت عدالت نامگذاری شده، سیره رفتار و گفتار امام(ره) الگو و حجتی برای همه ما است و باید راه امام را ادامه دهیم.
  عاشوری با اشاره به اینکه تعداد متقاضیان برای اعزام کاروان پیاده به مرقد امام زیاد است، تصریح کرد: به دلیل اینکه بتوان یک وحدت رویه برای اعزام افراد از استان داشته باشند، ۲۰ نفر از صومعه‌سرا به صورت کاروان پیاده به مرقد امام اعزام می‌شوند.
  وی با بیان اینکه هر سال استقبال مردم برای ارتحال امام و حضور در بارگاه ملکوتی ایشان بسیار زیاد است، خاطرنشان کرد: سهمیه کاروان سواره برای صومعه ‎‌سرا ۲۰ دستگاه اتوبوس است که در شب ۱۳ خرداد به سمت حرم مطهر حضرت امام(ره) حرکت می‌کنند.
  فرمانده سپاه صومعه‌ سرا تاکید کرد: هم‌زمان با برگزاری سالگرد ارتحال امام راحل در مصلی جعفری شهرستان، به مناسبت ارتحال امام راحل در روستاهای بزرگ بخش مرکزی و بخش تولمات و گوراب زرمیخ مراسم سوگواری و عزاداری برگزار می‌شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro