پیشرفت فیزیکی 20 تا 80 درصدی بقاع متبرکه صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۳:۳۷

  کد خبر : 22658

  پیشرفت فیزیکی ۲۰ تا ۸۰ درصدی بقاع متبرکه صومعه‌سرا

  رئیس اوقاف صومعه‌سرا از پیشرفت فیزیکی ۲۰ تا ۸۰ درصدی بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد و گفت: در صورت تخصیص اعتبار بقاع متبرکه پیشرفت فیزیکی خوبی خواهند داشت

  به گزارش واران نیوز، عزیز خادم شریف در حاشیه بازدید از پنج بقاع متبرکه شهرستان اظهار کرد:امامزاده‌ها در اعیاد و مناسبت‌های فرهنگی بیشترین زائر را دارند و نیازمند توجه ویژه مسئولان استانی و شهرستانی هستند.
  وی با بیان اینکه صومعه‌سرا دارای امامزادگان بسیاری است، افزود: خواستار تخصیص اعتبارات لازم جهت تکمیل امامزادگان و بهسازی آنها است.

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا گفت: بقعه پیرعباس در سیاه‌تن، بقعه آقا سیدابراهیم و سید عباس در تنها سوار کل، بقعه سید محمدجان در ضیابر و بقعه سید ذکی مناره بازار از مهمترین بقاع شهرستان است که پیشرفت فیزیکی۲۰   تا ۸۰ درصد داشته‌اند.
  خادم‌شریف تصریح کرد: عملیات احداث و نوسازی بقاع متبرکه شهرستان با کمک‌های خیرین و نیکوکاران در دست اجرا است.
  وی تقویت بقاع وتبدیل آن به قطب فرهنگی را از دغدغه‌های فعالان فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: درتقویت این اماکن متبرکه،باید علماء وروحانیون در خط مقدم باشند وازهیچ تلاشی فروگذارنباشند.
  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا تاکید کرد: قطب فرهنگی باید در بقاع متبرکه متمرکز شود و بنابراین از مدیران بقاع متبرکه انتظار می‌رود که کار فرهنگی را محور قرار دهند.
  خادم‌شریف اظهار کرد: نشاط فرهنگی و اوج مراسم مذهبی در بقاع متبرکه است و در این بقاع مذهب تشیع را در حیات مردم تزریق می‌کنیم. وی با بیان اینکه بقاع متبرکه به انسان آرامش روحی می‌دهد، افزود: بقاع متبرکه محل آرامش روان و روح و محلی برای رفع دغدغه‌ها و پریشانی مردم است.
  رئیس اوقاف و امورخیریه صومعه‌سرا با بیان اینکه برای جذب بیشتر جوانان به اماکن مقدس و متبرکه برنامه‌های متعدد فرهنگی و معنوی و مذهبی توسط این اداره در دست اجراست، گفت: امیدواریم با همراهی، تعامل و همکاری دستگاه‌های مختلف و همچنین مردم ولایی و جوانان انقلابی شهرستان، این اهداف در آینده نزدیک محقق شود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro