تاکنون 800 پورت ADSL به مردم صومعه سرا داده شده

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۳ - ۱۹:۴۶

  کد خبر : 22674

  تاکنون ۸۰۰ پورت ADSL به مردم صومعه سرا داده شده

  رئیس شرکت مخابرات صومعه‌سرا با بیان اینکه صومعه‌سرا به دلیل تعدد مراکز کم ظریفیت و پرظرفیت، با ۳۵ مرکز روستایی بزرگترین شهرستان استان گیلان است،‌گفت: این مراکز ۴۳ هزار مشترک را در خود جای داده و سرویس دهی می‌کند

  علیرضا کوچک‌پور در گفت‌گو با خبرنگار ,واران نیوز،‌با بیان اینکه در چهارمین روز از هفته ارتباطات قرار داریم،‌اظهار کرد: بحث مشتری مداری و تکریم بیشتر مشترکان در مخابرات قوت گرفته است.
  وی با بیان اینکه پایه ارتباطات هرکشوری با ارتباطات، یک شاکله قوی و منسجمی را به خود می‌گیرد،  افزود:‌ مخابرات این ارتباطات رادر قالب شعار پهنای باند،‌محور توسعه پایدار شروع کرده است.
  رئیس شرکت مخابرات صومعه‌سرا با اشاره به اینکه با پهنای باندی که به مردم ارائه می‌کنند تا با جهان خارج از ایران یک ارتباط مستقیم و آنلاین داشته باشند، گفت: از کلیه مواهب این ارتباطات استفاده می‌کنند و خود را با آنها وقف می‌دهند.
  کوچک‌پور با بیان اینکه مخابرات استان از مهر ماه سال ۹۲ با حضور مهندس خضردوست یک انقلاب وسیع و فراگیری را در خود ایجاد نمود، تصریح کرد:این
  انقلاب شکل گرفت و از پتانسیل موجود در شرکت مخابرات و از نیروهای متعهد و کارآمدی که تا حدودی گمنام بودند به طور بهینه استفاده شد.
  وی خاطرنشان کرد: با توجه به ارتباطات قوی و تعامل مثبت مهندس خضردوست با تهران توانستند امکانات وسیعی را برای شرکت مخابرات استان از تهران جذب کنند.
  رئیس شرکت مخابرات صومعه‌سرا تاکید کرد: پهنای باند شرکت مخابرات استان گیلان از چهار stm1 به هشت stm1 افزایش یافت و با این افزایش می‌توانند دو برابر مشترکین را پوشش دهند.

  کوچک‌پور با بیان اینکه قبلا عرضه اینترنت‌های پرسرعت در اختیار شرکت‌ها pap بود، اظهار کرد: از پتانسیل موجود در مخابرات استفاده کردند و شرکت
  مخابرات با توجه به توانایی خوبی که داشت خود مستقیما به مردم اینترنت پرسرعت عرضه کرد و رضایت ارباب رجوع را بیشتر از قبل توانست جلب کند.

  وی با بیان اینکه ایجاد فروشگاه‌های مستقیم عرضه محصولات شرکت مخابرات یکی دیگر از گام‌های موثری بود که با ورود مهندس خضردوست به شرکت مخابرات استان شکل گرفت، افزود: شرکت مخابرات با وجود این انقلاب از رتبه‌های سه و چهار کشوری به رتبه یک کشوری ارتقا مقام یافت.
  رئیس مخابرات صومعه‌سرا گفت: یک سیستم یکسان‌سازی سوئیچینگ در استان ایجاد کردند که در طبقه تهتانی شرکت مخابرات تحت عنوان شبکه عملیاتی nok که کل مجموعه سوئیچهای مراکز را در بر می‌گیرد و به طور آنلاین می‌تواند به تمام موضوعات دسترسی داشته باشد.
  کوچک‌پور تصریح کرد: با مبارست و پی‌گیری‌های مهندس خضردوست توانستند در زمینه یکسان‌سازی سوئیچها به فناوری‌هایی که نداشته‌اند دست پیدا کنند.
  وی خاطرنشان کرد: استان گیلان یکی از قوی‌ترین مخابرات کشور است و به طور یقین همه این موفقیت‌ها به دلیل فعالیت‌ها و ارتباطات و تعاملات خوب رئیس مخابرات استان با وزارت ارتباطات و فناوری و شرکت مخابرات کشور است.
  رئیس شرکت مخابرات صومعه‌سرا با بیان اینکه شرکت مخابرات استان گیلان به شانزده شهرستان تقسیم می‌شود، تاکید کرد: صومعه‌سرا به دلیل تعدد مراکز کم ظریفیت و پرظرفیت، با ۳۵ مرکز روستایی بزرگترین شهرستان استان گیلان است.
  کوچک‌پور اظهار کرد: صومعه‌سرا با۳۵ مرکز مخابرات، ۴۳ هزار مشترک مخابرات را در خودش پوشش داده است و سرویس‌دهی می‌کند. وی افزود: مراکز گوراب‌زرمیخ، تولم‌شهر، لیفشاگرد، نوخاله، اباتر، ضیابر و کسما مراکزی هستند که از نظر ADSL به مشتریان سرویس دهی کنند.

  رئیس شرکت مخابرات صومعه‌سرا گفت:‌مرکز کسما به دلیل تعدد مشتریان و استقبال بیش از حد مشترکین از اینترنت پرسرعت، DSLAM آن پر شده که قرار است با افزایش آن به مردم سرویس‌دهی بیشتری کنند.

  کوچک‌پور تصریح کرد: تا کنون ۸۰۰ مشترک ADSL ثبت‌نام کرده‌اند و سرویس‌دهی می‌شوند و باتوجه به پهنای باندی که اخیرا ایجاد شده اینترنت دارای سرعت خوبی است.
  وی خاطرنشان کرد: تعهد سال ۹۳ شرکت مخابرات شهرستان سه هزار پورت ADSL است که باید تا پایان امسال محقق شود.
  رئیس شرکت مخابرات صومعه‌سرا تاکید کرد: مردم ما طبق سخن امام خمینی(ره) ولی نعمت ما هستند و ما باید برای خدمت‌رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

  کوچک‌پور با بیان اینکه  کل مسئولان شهر باید بدانند که مخابرات یکی از قوی‌ترین و مهم‌ترین ادارات و شرکت‌های هر شهرستانی است، اظهار کرد: اگر
  مخابرات درجه یک نباشد مطمئنا درجه دو است و شرکت‌های مخابرات، آب، برق و گاز در زمره شرکت‌های کلیدی و پایه ای هر شهرستان هستند.
  وی افزود: اگر بخواهیم واقعا خدمت‌رسانی بهینه و صادقانه و مخلصانه به مردم داشته باشیم، این کار در قالب همکاری و تعامل مسئولان با یکدیگر
  است.
  رئیس شبکه مخابرات صومعه‌سرا به نام سال توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و  گفت: اگر می‌خواهیم مدیریت جهادی داشته باشیم و  منویات مقام معظم رهبری را بر میتابیم باید همه با هم دست به دست هم دهند که از جامعه فاسد در قالب یک تکنولوژی مدرن جلوگیری کنند.

  کوچک‌پور تصریح کرد: تکنولوژی مدرن می‌تواند با تعامل مسئولان مختلف در شرکت‌ها و ادارات گوناگون در یک مدیریت منسجم جهادی شکل گیرد.
  وی خاطرنشان کرد: با اینترنت می‌توانیم این سرگرمی را برای جوانان و نوجوانان ایجاد کنند که اوقات فراغت را در قالب مسائل علمی و فرهنگی به دور از انحرافات فکری سپری کنند

  يک ديدگاه

  1. مهران گفت:

   خدمات واقعا ضعیف هست
   من چند ماهه اینترنت به اصطلاح پرسرعت ده مگ خریدم ولی سرعتش از ۲ هم بالاتر نمیره و کسی نیست جوابگو باشه
   حتی کسی رو ندارید بیاد اینترنت رو تحویل بده یا تنظیم کنه باید مودم روببریم به اصطلاح مرکز تنظیم کنه بقیشم خودمون وصل کنیم
   سرعت بالای ۲ مگ حتما باید کارشناس حضوری بیاد و تنظیمات موددم رو با مرکز چک کنه و تغییر بده تا سرعت مورد نظر به دست بیاد ولی این شهر به این بزرگی کسیو ندارن بفرستن و به بهانه های مختلف مشکل رو به چیزهای دیگه مرتبط میدونن و رفع تکلیف میکنن
   فطعی هم که بسیار زیاده و روزانه چندین بار قطع و وصل میشه

   فکر کنم به دلیل انحصار هم شرکت دیگه ای نمیتونه تو منطقه فعالیت کنه

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro