برگزاري 11 كارگاه آموزشي در انجمن كتابداري گيلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲ خرداد ۹۳ - ۲:۴۹

  کد خبر : 22704

  برگزاری ۱۱ کارگاه آموزشی در انجمن کتابداری گیلان

  رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه گیلان با بیان اینکه اولین اصل برای ارتقای اهداف انجمن کتابداران بحث آموزش است،‌گفت: در طی سه سال،‌۱۱ کارگاه آموزشی با اساتید برجسته کشوری برای کتابداران برگزار کرده‌اند.

  رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه گیلان با بیان اینکه اولین اصل برای ارتقای اهداف انجمن کتابداران بحث آموزش است،‌گفت: در طی سه سال،‌۱۱ کارگاه آموزشی با اساتید برجسته کشوری برای کتابداران برگزار کرده‌اند.

  به گزارش واران نیوز،‌ عصر امروز حسن عباس‌زاده در حاشیه برگزاری دومین مجمع عمومی و انتخابات انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی شاخه گیلان اظهار کرد: بعد از سه سال دومین مجمع عمومی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران،‌شاخه گیلان امروز برگزار شد.

  وی با بیان اینکه اولین اصل برای ارتقای اهداف انجمن کتابداران بحث آموزش است،‌افزود: در طی سه سال،‌۱۱ کارگاه آموزشی با اساتید برجسته کشوری برای کتابداران برگزار کرده‌اند.

  رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه گیلان با بیان اینکه میزان رضایتمندی افراد از برگزاری کارگاه‌ها بسیار خوب بود، گفت:‌ بیشتر کارگاه‌ها به صورت کاربردی برگزار شده است.

  عباس‌ پور تصریح کرد: برای برگزاری کارگاه‌ها در سه سال از اساتید برجسته کشوری استفاده کردند و آنها بدون هیچ چشم‌داشتی به کتابداران و انجمن کتابداری یاری رساندند.

  وی با بیان اینکه در سه سال ۴۰ جلسه در انجمن تشکیل دادند، خاطرنشان کرد: جلسات بدون وقفه تشکیل ‌شد و در هر جلسه برای انجمن تصمیماتی گرفته می‌شد.

  رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه گیلان به کارهای انجام شده توسط انجمن کتابداران اشاره و تاکید کرد:‌ هر سه ماه یک بار کارگاه آموزشی برگزار می‌شد و وبلاگ گروهی توسط انجمن کتابداری تشکیل شده است.

  عباس‌ پور با بیان اینکه عضو گیری از جامعه کتابداری از برنامه‌های این انجمن بوده است، اظهار کرد: شش کمیته آموزش،‌پژوهش،‌انتشارات،‌کتابخانه و غیره تشکیل داده‌اند که از دیگر کارهای این انجمن در سه سال است.

  وی افزود: از نکات مثبت انجمن،‌همکاری با دانشگاه‌های آزاد اسلامی،‌پیام‌نور،‌گیلان و موسسات بوده است.

  رئیس انجمن کتابداری و اطلاع رسانی شاخه گیلان گفت: انجمن کتابداری ایران شاخه گیلان یکی از فعالترین انجمن‌ها در سطح استان‌ها است.

  عباس‌ پور تصریح کرد: برای انتخابات هیئت مدیره ۸ نفر و بریا بازرسی دو نفر کاندید شده اند، که از این افراد ۵ نفر به عنوان هیئت مدیره و یک نفر به عنوان بازرس توسط کتابداران انتخاب می‌شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro