پس از فتح خرمشهر مسیر جنگ تغییر یافت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۳ خرداد ۹۳ - ۲۱:۰۷

  کد خبر : 22728

  پس از فتح خرمشهر مسیر جنگ تغییر یافت

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه پس از فتح خرمشهر مسیر جنگ تغییر یافت، گفت: فتح خرمشهر موجب شد تا خون دوباره‌ای در رگ‌های رزمندگان تزریق شود.

  واران نیوز به نقل از فارس: حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی ظهر امروز در مراسم سالروز آزاد سازی خرمشهر در مصلای این شهر اظهار کرد: عملیات خرمشهر ثمرات زیادی در ابعاد سیاسی، اقتصادی، نظامی و تبلیغاتی داشت.

  وی با بیان اینکه پس از فتح خرمشهر مسیر جنگ تغییر یافت، افزود: فتح خرمشهر موجب شد تا خون دوباره‌ای در رگ‌های رزمندگان تزریق شود.

  امام جمعه صومعه‌سرا به شهدای گیلانی عملیات آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: ۲۴۰ نفر از رزمندگان گیلانی در عملیات بیت‌المقدس به شهادت رسیدند.

  وی با بیان اینکه در عملیات آزاد سازی خرمشهر ۱۶ هزار عراقی کشته و زخمی شدند، تصریح کرد: راه‌های مواصلاتی که پس از فتح خرمشهر به دست ایران افتاد لازمه عملیات‌های دیگر شد.

  صدیقی یکی از اثرات عملیات بیت‌المقدس را باور ولایت‌پذیری ملت ایران عنوان کرد و یادآور شد: امام (ره) خدا را باور داشت و درصدد تبلیغ دین اسلام بود.

  وی با بیان اینکه دین به قدری ارزشمند است که هزاران نفر فدای آن می‌شوند، گفت: جنگ با عراق بر سر خاک و آب نبود که اگر بود این همه حماسه خلق نمی‌شد.

  امام جمعه صومعه‌سرا ایران را ام‌القرای شیعه دانست و خاطرنشان کرد: روزگاری شیعه‌کشی در عالم رواج داشت.

  وی به اتحاد و همبستگی بسیج و سپاه اشاره کرد و یادآور شد: افرادی که حاضر هستند تمام دارایی‌های خود را به استکبار جهانی دهند در ایام سوم خرداد سال ۶۱ محو شده بودند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro