ثبت‌نام بيش از 9000 نفر براي دفترچه بيمه سلامت

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۷ خرداد ۹۳ - ۱۷:۴۴

  کد خبر : 22763

  ثبت‌نام بیش از ۹۰۰۰ نفر برای دفترچه بیمه سلامت

  رئیس بیمه سلامت صومعه‌سرا با بیان اینکه افرادی که فاقد هرگونه دفترچه بیمه هستند،‌می‌توانند برای دریافت دفترچه بیمه سلامت ثبت‌نام …

  رئیس بیمه سلامت صومعه‌سرا با بیان اینکه افرادی که فاقد هرگونه دفترچه بیمه هستند،‌می‌توانند برای دریافت دفترچه بیمه سلامت ثبت‌نام کنند،‌گفت: تا کنون بیش از ۹ هزار نفر برای دریافت دفترچه بیمه سلامت ثبت‌نام کرده‌اند.

  به گزارش واران‌نیوز، عسگر محمدخواه در حاشیه اهدای اولین دفترچه بیمه سلامت در این شهرستان، اظهار کرد: یکی از اهداف سازمان بیمه سلامت این است که تمام افراد ایران دارای یک دفترچه بیمه باشند.

  وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته افراد ساکن در شهر می‌توانستند با واریز هزینه از دفترچه بیمه استفاده کنند، افزود: دولت تدبیر و امید بعد از بیست سال توانست به افرادی که فاقد هرگونه پوشش بیمه هستند، دفترچه بیمه رایگان بدهد.

  رئیس بیمه سلامت صومعه‌سرا گفت: افرادی که دارای دفترچه بیمه سلامت هستند، ۹۰ در صد هزینه بیمارستان را دولت متقبل است و ۱۰ درصد را بیمه شده تقبل می‌کند.

  محمدخواه تصریح کرد: در بیمارستان‌ها قبلا مردم ملزومات خود را از خارج بیمارستان‌ها تهیه می‌کردند و همزمان با انجام این طرح، افراد ملزومات درمان را از بیمارستان تهیه می‌نمایند.

  وی خاطرنشان کرد: کسانی که دارا دفترچه بیمه سلامت هستند، می‌توانند در سطح استان و کشور از خدمات بستری و سرپایی رایگان بهره‌مند شوند.

  رئیس بیمه سلامت تاکید کرد: برای اولین بار مردم از اول اردیبهشت ماه ۹۳ در طرح بیمه سلامت همگانی ثبت‌نام کردند و پس از یک ماه برای آنها دفترچه صادر می‌شود.

  محمدخواه با بیان اینکه حدود پنج میلیون نفر در سطح کشور بیمه ندارند، اظهار کرد: با راه اندازی سامانه با همکاری سایت‌های بیمه‌گر، افرادی که فاقد هرگونه بیمه هستند می‌توانند ثبت‌نام کنند.

  وی افزود: تاکنون نه هزار نفر از افراد شهرستان که فاقد هرگونه دفترچه بیمه هستند، برای بیمه همگانی ایرانیان ثبت نام کرده‌اند.

  رئیس بیمه سلامت صومعه‌سرا با بیان اینکه در شهرستان شش دفتر پیشخوان آماده نام‌نویسی از افراد فاقد هرگونه دفترچه بیمه هستند، تصریح کرد: دفتر پیشخان مشهور اولین دفتر پیشخوان در سطح شهرستان است که توانست این سیستم را راه‌اندازی کند و اولین دفترچه بیمه همگانی ایرانیان را صادر نماید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro