اسراف بیت المال توسط شورای شهر و شهرداری تولم شهر |عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۹ خرداد ۹۳ - ۱۴:۴۰

  کد خبر : 22789

  اسراف بیت المال توسط شورای شهر و شهرداری تولم شهر |عکس

  با وجود تأکید رهبر انقلاب اسلامی درباره عدم نصب بنر و تابلوهای عنوان سال در شهرها، شهرداری و شورای شهر تولم شهر اقدام به نصب تابلو و بنرهای متعدد در رابطه با سال اقتصاد و فرهنگ در این شهر نمود.

  به گزارش واران نیوز به نقل از ماسال نیوز، رهبر انقلاب اسلامی در آغاز سال ۹۰ در رابطه با نصب تابلوها و بنرهای عنوان سال فرمودند:

  «گاهى اوقات این شعارى که ما براى سال اعلام می‌کنیم، بعد ناگهان مى‌بینیم همه‌ى در و دیوارهاى تهران و شهرهاى دیگر پر شده از تابلو، که این شعار رویش نوشته شده. این فایده‌اى ندارد. گاهى کارهاى پرهزینه‌اى انجام می‌گیرد؛ چه لزومى دارد؟ آنچه که من از مسئولین و از مردم عزیزمان توقع دارم، این است که این شعار را بشنوند، باور کنند و دنبال کنند. تابلو کردن و در و دیوار را پر کردن و عکس زدن و اینها هیچ لزومى ندارد. اگر هزینه‌اى نداشته باشد، لزومى ندارد؛ اگر هزینه داشته باشد، اشکال هم دارد. هیچ لزومى ندارد کارهاى پرهزینه را انجام بدهند».
  با وجود تأکید رهبر انقلاب و نوشتن اخبار و یادداشت های مختلف در رسانه ها در همین زمینه، شورای اسلامی تولم شهر صومعه سرا اقدام به نصب تابلوهای متعدد مرتبط با سال اقتصاد و فرهنگ در سطح این شهر نموده است. 

  يک ديدگاه

  1. اسماعیل گفت:

   این خبرو میزنی خبر استفاده از پول بیت المال که برای نماینده شهر بنر میزنن هم بزن
   الان هلال احمر هم روابط عمومیش برای نماینده بنر زده
   چرا باید از پول اداره جات برای یه مسولیت ناچیز بنر بزن؟

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro