کشاورزان صوفیانده، اقتصاد مقاومتی را به عرصه ظهور رسانده اند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۹ خرداد ۹۳ - ۱۵:۱۵

  کد خبر : 22805

  کشاورزان صوفیانده، اقتصاد مقاومتی را به عرصه ظهور رسانده اند

  خصوصی با بیان اینکه مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی توجه ویژه ای دارند، گفت: کشاورزان صوفیانده، اقتصاد مقاومتی را به عرصه ظهور رسانده اند.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری به اقتصاد مقاومتی توجه ویژه ای دارند، گفت: کشاورزان صوفیانده، اقتصاد مقاومتی را به عرصه ظهور رسانده اند.

  به گزارش واران نیوز، حمیدرضا خصوصی عصر امروز در جشنواره توت فرنگی در روستای صوفیانده این شهرستان، اظهار کرد: در ادوار تاریخ مردم از بهره مندی طبیعت توانسته اند به حیات معنا دهند.

  وی با بیان اینکه مردم در تمام تاریخ دریافته اند که چگونه از نعمات خداوند استفاده کنند،  افزود: شادی و نشاط آدمیان تاریخ در سایه تلاش و تکاپو و بهره مندی از طبیعت است.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در پس هر مبارزه ای موفقیت است و در پس هر تلاشی امید است، گفت: رسیدن به آرمان های ناب در سایه تلاش و کوشش و همیت است.

  خصوصی تصریح کرد:  امروز کشور ما با پشت سر گذاشتن گرفتاری های فراوان به نقطه ای از شکوفایی رسیده است که جهانیان را معطوف به خود کرده است.

  وی خاطرنشان کرد: صوفیانده با مردم تلاش گر و جهادگر نشان می دهد که در میدان توسعه و تحول و در میدان رسیدن به خود کفایی در رشته کشاورزی گام های موثری برداشته است.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از کشاورزانی که توانسته اند در خاک صوفیانده توت فرنگی را به عرصه ظهور برسانند به طوری که در استان زبانزد شوند، تشکر می نماید.

  خصوصی اظهار کرد: کشاورزانی که در برابر استکبار جهانی در سنگر تولید و دفاع از حقوق ملت ثابت قدمند و به همه کشور این امر را اعلام می کنند، مایه خرسندی است.

  وی افزود: در دیاری که شهیدان به خون سرخ خود غلتیده اند، کشاورزان صوفیانده با تولید سرخ گونه محصولی چون توت فرنگی توانسته اند جایگاه خود را در میدان تولید و دفاع از اقتصاد کشور اعلام کنند.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبیر اعلام فرمودند، کشاورزان صوفیانده آن را به عرصه ظهور رسانده اند.

  خصوصی با بیان اینکه علاج درد کشور را نباید بیرون از کشور جست و جو نمود، تصریح کرد: همه مناطق این کشور و همه روستاهی این دیار بتوانند چون زنان و مردان صوفیانده آماده بهترین تولید محصولات کشاورزی شوند، به نوبه خود در ترویج رونق اقتصاد کشور گام های موثر برداشته اند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro