پاسدار یک انسان اوج یافته برای رسیدن به خدا است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۳ - ۱۹:۰۴

  کد خبر : 22840

  پاسدار یک انسان اوج یافته برای رسیدن به خدا است

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه سپاه یک شغل و کار نیست، گفت: پاسدار یک انسان سازمانی نیست، پاسدار یک انسان اوج یافته برای رسیدن به خدا است

  به گزارش واران‌نیوز، سرهنگ کیا عاشوری عصر امروز در جمع پاسداران این شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، اظهار کرد: تناسب بسیار زیبایی بین ولادت امام حسین(ع) بزرگ پاسدار دفاع از قرآن و اسلام و روز پاسدار است.

  وی با بیان اینکه امام حسین(ع) با گذشت و فداکاری اسلام را زنده نگاه داشتند، افزود: پاسداران ولایت ادامه دهندگان راه امام حسین و امتداد راه عاشورا هستند و حفظ انقلاب و دستاوردهای آن را باید پاسداری کنند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه سپاه یکی از پدیده‌های اعجاز انگیز انقلاب اسلامی است، گفت: امروز سپاه خار چشم دشمنان و نور چشم مقام معظم رهبری است.

  عاشوری با بیان اینکه امام(ره) فرمودند، ای کاش من یک پاسدار بودم و اگر سپاه نبود کشور هم نبود، تصریح کرد: این سخن امام بزرگترین مدال برای پاسداران است که امام این سخن راجز سپاه به هیچ کدام از نیروهای مسلح نگفت و امام می‌دانست که سپاه نیرو و قدرت بزرگی از باور و اعتقاد که ریشه در انقلاب و حفظ و حراست از اسلام دارد است.

  وی سپاه را درخت تناوری که ریشه‌هایش محکم و شاخه‌هایش در همه جا پراکنده است، عنوان نمود و خاطرنشان کرد: قدرت سپاه فقط مختص ایران اسلامی نیست و این قدرت نشان از اعتقاد و ایمان قلبی به خداوند است.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه سپاه یک شغل و کار نیست، تاکید کرد: پاسدار یک انسان سازمانی نیست، پاسدار یک انسان اوج یافته برای رسیدن به خدا است.

  عاشوری با بیان اینکه سپاه در همه عرصه‌ها از جنگ هشت سال دفاع مقدس تا سازندگی و اقتصاد مقاومتی درخشیده است، اظهار کرد: این‌ها همه کارنامه‌های درخشان سپاه است که سپاه را نسبت به دیگر ارگان‌ها متمایز کرده است.

  وی با بیان اینکه شکل ظاهری سپاه تغییر می‌کند، افزود: کالبد درونی و اعتقادی سپاه قابل تغییر نیست و روز به روز ارتقا پیدا می‌کند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: تمام زیبایی ها و معنوی و الهی که دیده می‌شود در مسیری است که سپاهیان وجود دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro