برپایی 8 ایستگاه تبلیغی، فرهنگی در پارک‌های صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۳ خرداد ۹۳ - ۱۵:۲۸

  کد خبر : 22865

  برپایی ۸ ایستگاه تبلیغی، فرهنگی در پارک‌های صومعه‌سرا

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه دشمنان فکر جوانان این دیار را با ماهواره خریداری می‌کنند، گفت: برپایی هشت …

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه دشمنان فکر جوانان این دیار را با ماهواره خریداری می‌کنند، گفت: برپایی هشت ایستگاه تبلیغی، فرهنگی در پارک‌های تولم‌شهر، گوراب‌زرمیخ و صومعه‌سرا می‌تواند قطره‌ای در برابر کارهای دشمنان باشد.

  به گزارش واران‌‌‌نیوز، حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور عصر امروز در جلسه ستاد تسهیلات سفر، اظهار کرد: در حال آماده کردن پایگاه‌های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در شهرستان هستند.

  وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار بخشی از برنامه‌های اوقات فراغت در پارک‌ها اجرا می‌شود، افزود: شهردار تولم‌شهر و گوراب‌زرمیخ در پارک‌ها دو ایستگاه برای نهاد تبلیغات اسلامی آماده کنند تا مبلغان بتوانند به سوالات مسافران و مردم شهرستان پاسخگو باشند.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا گفت: با ایجاد ایستگاه‌ها تبلیغاتی ، نماز جماعت هم در پارک‌ها برگزار می‌شود.

  احمدی‌پور تصریح کرد: در شهر صومعه‌سرا چهار پایگاه مستقر شوند که دو ایستگاه برای خواهران و دو ایستگاه برای برادران، تا بتوان از وجود مبلغانی که از قم حضور می‌آورند و کارکرده و تخصصی کار می‌کنند استفاده کرد.

  وی با بیان اینکه برپایی ایستگاه‌های شرعی نیازمند همکاری شهرداران است، خاطرنشان کرد: اگر یک جوان در صحبت با مبلغی که در ایستگاه‌ها حضور دارد متحول و به راه راست هدایت شود، همه ما در آن امر خیر شریک خواهیم بود.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه دشمنان فکر جوانان این دیار را با ماهواره خریداری می‌کنند، تاکید کرد: کاری که قرار است با برپایی ایستگاه‌ها در پارک‌ها انجام شود، قطره‌ای در برابر کارهای دشمنان است و همه مسئولان باید از این طرح استقبال نمایند.

  احمدی‌پور اظهار کرد: در سال فرهنگ و اقتصاد همراه با عزم ملی و مدیریت جهادی، همه دست به دست هم دهیم و یک جهادی در راه رسیدن جوانان به اعتقادات دینی کنیم که جهاد آخرین مرحله دستور ولی فقیه است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro