اعزام کاروان 715 نفره زائران از صومعه‌سرا به حرم مطهر امام خمینی(ره)

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۳ - ۱۷:۱۰

  کد خبر : 22908

  اعزام کاروان ۷۱۵ نفره زائران از صومعه‌سرا به حرم مطهر امام خمینی(ره)

  سرهنگ کیا عاشوری با بیان اینکه شامگاه سه شنبه ۷۱۵ نفر از اقشار مختلف مردم به مرقد امام خمینی(ره) اعزام …

  سرهنگ کیا عاشوری با بیان اینکه شامگاه سه شنبه ۷۱۵ نفر از اقشار مختلف مردم به مرقد امام خمینی(ره) اعزام شدند، گفت: از این تعداد زائر، ۴۶۵ نفر برادر، ۲۱۵ نفر خواهر و ۳۵ نفر عوامل اجرایی بودند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا در گفت‌وگو با خبرنگار واران‌نیوز، ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز رحلت جان‌گداز امام خمینی(ره)، اظهار کرد: همزمان با ۱۴ خرداد بیست و پنجمین سالگرد امام خمینی(ره) ۷۱۵ نفر از زائران حرم مطهر امام به تهران اعزام شدند.

  وی با بیان اینکه از این تعداد زائر، ۴۶۵ نفر برادر، ۲۱۵ نفر خواهر و ۳۵ نفر عوامل اجرایی هستند، افزود: زائران با ۱۴ دستگاه اتوبوس اعزام شده‌اند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: یش از این ۲۰ نفر از نیروهای بسیجی شهرستان با پای پیاده به مرقد امام خمینی(ره) اعزام شدند که امروز به مرقد مطهر امام راحل می رسند.

  عاشوری تصریح کرد: خوشبختانه میزان استقبال جوانان برای شرکت در مراسم ارتحال امام سال به سال در حال افزایش است که این نشان دهنده علاقه و وفاداری جوانان این مرز و بوم به انقلاب و امام(ره) است.

  وی با بیان این‌که حضرت امام(ره) به عنوان معمار کبیر انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: پیروی از ولایت نیازمند شناخت آن است و باید بسترهای شناخت ولایت برای نسل جوان فراهم شود تا جوانان ما با شناخت موضوع ولایت، پیروی از آن را مورد توجه داشته باشند.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه‌سرا با بیان اینکه در قرن حاضر همه اسلام را به نام امام می‌شناسند، تاکید کرد: امام خمینی(ره) باعث دمیدن روح اسلام در جهان شد.

  عاشوری با اشاره به اینکه سالروز ارتحال امام خمینی(ره) یک رویداد بزرگ تاریخی و منشا تحول فرهنگی است، اظهار کرد: امروز در این مقطع حساس که توسط مقام معظم رهبری به دهه پیشرفت عدالت نامگذاری شده، سیره رفتار و گفتار امام(ره) الگو و حجتی برای همه ما است و باید راه امام را ادامه دهیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro