دشمنان از ایدولوژی انقلاب وتفکر و ولایت فقیه ما احساس خطر می کنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۷ خرداد ۹۳ - ۱۵:۱۰

  کد خبر : 22941

  دشمنان از ایدولوژی انقلاب وتفکر و ولایت فقیه ما احساس خطر می کنند

  به گزارش واران نیوز: آیت الله ˈغلامعلی نعیم آبادی در مراسم گرامی داشت آیت االله احسان بخش در مسجد امام …

  به گزارش واران نیوز: آیت الله ˈغلامعلی نعیم آبادی در مراسم گرامی داشت آیت االله احسان بخش در مسجد امام رضا (ع) شیخ محله تولمات گفت :از آنجایی که جلسات دینی را بعنوان جلسه درس دینی نمی دانیم عقاید شیعه مورد هجوم قرار می گیرد و کسی که سالها پای منبر قرارمی گیرد نمی تواند دفاع کند و این ضعف کار است .

  امام جمعه بندر عباس کمک به پیامبر را حرکت در خط و راه پیامبر دانست و افزود : ولایت از دیدگاه امام از جمله قضایای است که تصور آن مایه تصدیق ولایت است .

  نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت : نیاز به یک مدیرحتی در خانواده ای دو نفر ه امری ضروری است و جامعه نیز خیلی از مسائل رابا مدیریت حل می کند .

  آیت الله ˈ نعیم آبادی گفت : یک مدیر از چهار حالت خارج نیست یا علم دارد و دین ندارد ، دین دارد و علم ندارد ،و یا نه علم دارد و نه دین ، و در آخر هم دین دارد و هم علم که بر همگان واضح است کسی می تواند مدیری خوب باشد که دین وعلم را باهم داشته باشد .

  وی افزود :کسانی که ولایت فقیه رازیر سوال می برند نه ولایت را و نه فقیه را فهمیده اند و اگر معنای ولایت را دنیابفهمد دیگر به «اوباما »ها رای نمی دهند .

  امام جمعه بندر عباس اظهار داشت :دشمنان از ائدولوژی انقلاب وتفکر و ولایت فقیه ما احساس خطر می کند .وی وحدت را لازمه تداوم انقلاب دانست وگفت :سیاست دینی راقبول داریم نه دین سیاسی راکه در آن تخریب و قهر و فحش وجود دارد.

  آیت ا..نعیم آبادی با اشاره به سال اقتصادی گفت : کشوری که تولید نداشته باشد نمی تواند تورم را پایین آورد .وی خاطر نشان ساخت برای کشوری که چند‌ میلیون فارغ‌التحصیل دانشگاهی دارد‌ زیبنده نیست‌ که تخم‌مرغ، سجاده و سنگ‌قبر را از چین وارد کند.

  وی افزود : تا زمانی که اقتصادرا از چاه های نفت به بازو منتقل نکنیم ندای رهبری را پاسخ نداده ایم . وی در ادامه به رشادت های آیت ا..احسان بخش اشاره کرد و گفت:مردمی بودن از خصیصه های مهم شان بود و این امر سبب شد تا مردم هم با آیت ا..احسا ن بخش در همه صحنه ها بویژه در زمان جنگ همراه باشند.

  در پایان گفتنی است در این مراسم که باحضور مسولان شهرستان و استان وجمعی از مردم برگزارگردید بیست و پنجمین سالگرد درگذشت معمار کبیر انقلاب حضرت آیت الله امام خمینی و پنجاهمین سالگشت واقعه تاریخ ساز ۱۵ خرداد نیز گرامی داشته شد . .

  دیدگاه ها غیر فعال شده اند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro