آیا قتل و ربودن دختران در گیلان توسط وهابیون واقعیت دارد؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۷ خرداد ۹۳ - ۱۸:۱۹

  کد خبر : 22951

  آیا قتل و ربودن دختران در گیلان توسط وهابیون واقعیت دارد؟

  شایعاتی که این روزها دهن به دهن در محافل خصوصی و عمومی میچرخند آیا واقعیت دارد و ما باید نسبت …

  شایعاتی که این روزها دهن به دهن در محافل خصوصی و عمومی میچرخند آیا واقعیت دارد و ما باید نسبت به آن حساس باشیم؟

  به گزارش واران نیوز به نقل از بهجت نیوز: چند روز قبل در مطلبی با نام ” از دزدیده شدن دختر بچه ها توسط وهابیون تا گروه خفاش شب در انزلی! ” این شایعات را به طور کامل رد کردیم و گفتیم که چنین مباحثی فقط از جانب برخی مردم دهن به دهن چرخیده تا به گوش شما رسیده است!

  اما در پی ایمیل ها و تماس های مکرر برخی بازدیدکنندگان با سایت ما در رابطه با شایعه قتل یک دختر در دخانیات فومن یا ربوده شدن یک دختربچه در یکی دیگر از مناطق  گیلان بر آن شدیم تا این مسئله را بررسی کنیم .

  پس از بررسی های دوباره و پرس و جوهای فراوان از برخی مقامات و افراد آگاه ، تمامی افراد این مسئله را تکذیب کرده و از مردم خواستند تا این شایعات را باور نکنند …

  اما در این میان ما حرف کدام طرف قضیه را باور کنیم؟

  شایعاتی که میشنویم اساسا بی پایه و اساس است زیرا هیچ منبع موثقی درباره ان وجود ندارد و حتی یک خبرگزاری معتبر این اخبار را منتشر نکرده است.از طرفی اتفاقاتی مانند قتل ، زورگیری ، خشونت و سایر ناهنجاری های اجتماعی متاسفانه طبق رویه قبلی وجود دارد و اخبار ان منتشر میشود که لزوما ربطی به این قضایا ندارد.

  اما این شایعات کذب از کجا نشات گرفته است؟ قضیه از انجا اغاز شد که چندی پیش یک دختربچه در انزلی ربوده یا گم میشود و از طرفی خبر فعالیت برخی گروه های وهابی که مدت هاست در برخی از مناطق گیلان مشغول به فعالیت فرهنگی!! هستند انتشار میابد، همزمانی انتشار این خبر در اینترنت منجر به این میشود که برخی افراد ناآگاه در شبکه های اجتماعی دست به ساخت شایعاتی بزنند که سرانجام آن به اینجا برسد …

  وهابیت در گیلان چه میکند؟ این فرقه ضاله که شرارت های آنان را در جنایت های عبدالمالک ریگی و جیش الظلم دیده ایم همانند سایر فرقه ها در بخش هایی از مناطق گیلان برای فعالیت حاضر شده بودند که در همان روزهای اولیه طبق اخبار رسیده سرکرده آنها دستگیر و برخورد های لازم برای جلوگیری از ادامه فعالیت شان توسط مامورین امنیتی اعمال میشود.

  چرا صدا و سیما واکنشی نشان نمیدهد؟ صدا و سیما نسبت به چه مسئله ای واکنش نشان دهد؟مسئله ای که از پایه بر دروغ استوار است نیاز به تایید یا تکذیب ندارد.برای صدا و سیما یا مسئولین هم این مسئله سود ندارد که بخواهد از مردم مخفی کند ، اگر این مسئله ای ذره ای واقعیت داشته باشد مطمئن باشید بلافاصله همه رسانه های معتبر هشدارهای لازم را به شما خواهند داد ، هرچند گاهی باور کردن یک دروغ بزرگ راحت تر به نظر میرسد اما لازم است عزیزان به جای صحه گذاشتن بر اخبار بی پایه و اساس به دنبال اخبار موثق باشند …

  ما هم به عنوان یک رسانه این قول را به شما میدهیم که به محض دریافت حتی یک خبر موثق از قتل و آدم ربایی توسط این فرقه ضاله فورا آن را منتشر و شما را در جریان قرار دهیم .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro