تکفیری هایی که بلای جان پرورش دهندگانشان می شوند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۳ - ۲۲:۲۹

  کد خبر : 22969

  تکفیری هایی که بلای جان پرورش دهندگانشان می شوند

  دامی که پرورش دهندگان این افراد برای مسلمان نهادند به زودی دامن خودشان را خواهد گرفت و این افراد در آینده ای نه چندان دور بحرانی بزرگ برای مستکبران جهانی خواهند شد.

  به گزارش واران نیوز به نقل از تاثیر: آتش افروزی ها و فتنه انگیزی های آمریکا و انگلیس با همکاری سگ قلاده شکسته شان در منطقه از دیرباز بر علیه ادیان الهی بسیار در تاریخ مشهود است؛ جنگ های سخت و نرم با بهانه های مختلف به صورت مستقیم و غیر مستقیم ترتیب دادند که هدف مشترک تمامی این تهاجمات و مبارزات، حس کذایی هژمونیشان بر ملت ها بوده و خود به درستی دریافته اند که تا اعتقادات و ایمان یک ملت گرفته نشود نمی توان بر آن ملت مسلط شد، از این رو همواره در پی نابودی ادیان الهی بوده و هستند.
  با شروع اتفاقات سوریه جریان تکفیری توسط ایادی استکبار بسیار قوت گرفت و استکبار موفق شد انسان های کج عقیده را از سراسر جهان جذب خود کند و اعتقادات مسموم، کثیف و بی رحمانه وهابیت افراطی، تفکر قتل عام شیعیان برای همنشنی با پیامبر در بهشت را در آنها تقویت کند.

  کج عقیده های اینچنین افراطی گاه گاهی در کشورهای اسلامی، خصوصا مناطقی که وحدت میان مسلمانان بسیار اهمت داشته دیده می شد، اما آنچان گسترده نبود.

  این روزها با حمایت های مالی بعضی از کشورهای عربی و هدایت های پیدا و پنهان صهیونیست ها، این افراطیون با نام جریان تکفیری قوت گرفتند و مقابله با اسلام و شیعه را علنی کردند و اسلحه در دست گرفتند.

  جنگ ها و فتنه هایی که امروز کشورهای اسلامی درگیر آنها است، مانند جنگ ۸ ساله ایران در مقابل عراق نیست که سربازانی از ترس کشته شدن و زندانی شدن خود و خانوادشان توسط صدام بر روی ملت مسلمان اسلحه کشیده باشند، اینان افرادی گزینش شده از بسیاری از کشورهای جهان هستند که عقیده آنها پرورش داده شده برای کشتار و قتل عام.

  این تکفیری های جانی کشتن انسان در اعماق وجودشان نهادینه شده است و پس از حل مشکل سوریه قطعاً هیچ کشوری خواستار بازگشتشان به کشور خود نیست، بی شک وجود این افراد در هر نقطه ای عامل فتنه و وحشی گری است، دامی که پرورش دهندگان این افراد برای مسلمان نهادند به زودی دامن خودشان را خواهد گرفت و این افراد در آینده ای نه چندان دور بحرانی بزرگ برای مستکبران جهانی خواهند شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro