فعالیت 140 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان علیه ایران

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۳ خرداد ۹۳ - ۲۳:۲۷

  کد خبر : 22999

  فعالیت ۱۴۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان علیه ایران

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه در سطح دنیا ۱۴۰ شبکه زنده ماهواره‌ای فارسی زبان بر ضد نظام جمهوری اسلامی فعالیت …

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه در سطح دنیا ۱۴۰ شبکه زنده ماهواره‌ای فارسی زبان بر ضد نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند، گفت: همه شبکه‌ها کاملا برنامه‌ریزی شده و با تبلیغات علیه انقلاب اسلامی، برای از پا در آوردن این نظام تلاش می‌کنند.

  به گزارش واران‌نیوز، غلام‌حسین رجبی در جمع دانش‌آموزان و دانشجویان نخبه کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان، اظهار کرد: محرومیت نباید موجب محدودیت شود و اراده قوی موجب شکوفایی استعداداهای انسان می‌شود.

  وی با بیان اینکه جوانان ما باید بیدار باشند و در مقابل هجمه‌های دشمنان ایستادگی کنند، افزود: استکبار جهانی که مال و زرو زیور دنیا را در دست گرفته است، با بیان نادرست عدالت و حقوق بشر، می‌خواهد ریشه عدالت را در نظام جمهوری اسلامی بخشکاند که جوانان با بیداری و بصیرت اجازه چنین کاری را نباید به دشمنان دهند.

  فرماندار صومعه‌سرا با اشاره به اینکه جوانان باید با فراگیری علم و دانش و اختراعات پی در پی دشمنان اسلام و نظام را ناامید کنند، گفت: استکبار نتوانسته بر روی جوانان این مرز و بوم تاثیر بگذارد، زیرا کار کردن جوان در نظام جمهوری اسلامی بی‌نتیجه نیست.

  رجبی تصریح کرد: همانطور که شهدا برای پیروزی و به ثمر نشاندن انقلاب اسلامی تلاش مضاعف کردند تا همه بتوانیم در آسایش و رفاه زندگی کنیم، امروز هم جوانان باید ادامه دهنده راه شهدا باشند و برای عزت و رفاه کشور تلاش کنند.

  وی با بیان اینکه جوان‌باوری یکی از راه‌های استفاده از جوانان نخبه در مسائل مختلف است، خاطرنشان کرد: مسئولان باید جوانان را باور داشته باشند زیرا آنها در تمام عرصه‌ها ثابت کرده‌اند که می‌توانند و وقتی جوان را باور کردند باید وی را به سوی جوان‌یاوری ببرند و از آنها در راستای وظایف خودشان کمک بطلبند.

  فرماندار صومعه‌سرا تاکید کرد: نخبگان و جوانان باید به مسئولان کمک فکری دهند و در راستای سیاست‌های کلی نظام و سیاست‌های اجرایی دولت گام بردارند و همه باید در هر مقطع زمانی کمک حال دولت باشند.

  رجبی با بیان اینکه نگاه‌ها باید توجه به ساختن کشور باشد و دل را به کار داد، اظهار کرد: جوانان باید با فطرت پاک خود به نظام یاری دهند تا افراد متخلف نتوانند عرض اندام کنند و مخلصین وارد کار شوند و مودت را افزایش دهند.

  وی با بیان اینکه در مرحله سوم جوان داوری است، افزود: مسئولان می‌توانند در این مرحله از جوانان داوری و نظر آنها را درباره یک رئیس یا کارمند اداره بخواهند.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: جوانان باید با بصیرت توجه بیشتری به نظام جمهوری اسلامی داشته باشند تا بتوان از داوری آنها در مسائل روز کشور استفاده کرد.

  رجبی، آخرین مرحله را جوان راهبری عنوان کرد و گفت: در این مرحله، همه اطلاعات در یک جا جمع می‌شود و در این صورت رهبریت آن قسمت رهبریتی خواهد بود که دیگر دچار آسیب نمی‌شود و نیروهای مخلص و دانا و توانا با کمترین درصد انحراف در مسند امور قرار می‌گیرند.

  وی با بیان اینکه در سطح دنیا ۱۴۰ شبکه زنده ماهواره‌ای فارسی زبان بر ضد نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: همه شبکه‌ها کاملا برنامه‌ریزی شده و با تبلیغات علیه انقلاب اسلامی، برای از پا در آوردن این نظام تلاش می‌کنند.

  فرماندار صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: وقتی استکبار جهانی نمی‌تواند ببیند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر روی پای خودش ایستاده و جامعه خود و یک دنیا را در محور عدالت اداره می‌کند، از طریق کانال‌های ضد اسلامی ماهواره‌ای وارد کار می‌شود که جوانان ما با بصیرت کامل در مقابل این هجمه‌ها می‌ایستند و آنها را ناامید می‌کنند.

  در ادامه رئیس کمیته امداد صومعه‌سرا تاکید کرد: این نهاد در شهرستان، یک هزار و دوست دانش‌آموز و دانشجو را زیر پوشش دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro