امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 3 October , 2022
امروز : دوشنبه, ۱۱ مهر , ۱۴۰۱ - 8 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 23037
  پرینتخانه » اخبار صومعه سرا تاریخ انتشار : 15 ژوئن 2014 - 2:39 |

۷۳۰۰ ورزشکار سازمان‌یافته در صومعه‌سرا

رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا با بیان اینکه ورزشکاران سازمان یافته شهرستان تا سال ۹۱ چهارهزار و ۹۰۰ نفر بود، گفت: با کمک ورزشکاران این تعداد به هفت هزار و ۳۰۰ نفر افزایش پیدا کرد که این نشان از رشد ۴۸ درصدی در این بخش است. به گزارش واران نیوز، حسن آموزگار عصر امروز در […]

۷۳۰۰ ورزشکار سازمان‌یافته در صومعه‌سرا

رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا با بیان اینکه ورزشکاران سازمان یافته شهرستان تا سال ۹۱ چهارهزار و ۹۰۰ نفر بود، گفت: با کمک ورزشکاران این تعداد به هفت هزار و ۳۰۰ نفر افزایش پیدا کرد که این نشان از رشد ۴۸ درصدی در این بخش است.

به گزارش واران نیوز، حسن آموزگار عصر امروز در همایش هفته جوان که با همکاری نهادهای مختلف برگزار شده بود، اظهار کرد: برای اولین بار در شهرستان چنین همایشی با این حجم برای جوانان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه صومعه‌سرا یکی از شهرستان‌هایی است که دارای جوانان با پتانسیل بالا و ورزش دوست است، افزود: با کمک هیئت‌های ورزشی توانسته‌اند تعداد باشگاه‌های خصوصی را از ۱۲ عدد به ۲۲ باشگاه ارتقا دهند که این رشد معادل ۸۳ درصدی است.

رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا گفت: ورزشکاران سازمان یافته شهرستان چهارهزار و ۹۰۰ نفر بود که با کمک ورزشکاران این تعداد به هفت هزار و ۳۰۰ نفر افزایش پیدا کرد که این نشان از رشد ۴۸ درصدی در این بخش است.

آموزگار با بیان اینکه تعداد هیئت‌های ورزشی در سال ۹۱، بیست و هفت هیئت بود، تصریح کرد: اکنون این هیئت‌ها به ۴۷ هیئت رسیده است که رشد معادل ۷۴ درصدی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: شوراهای ورزشی که در بخش روستاها برای توسعه ورزشی بخش روستایی فعالیت داشتند ۴۰ روستا بود که اکنون به ۷۰ روستا رسیده و رشد ۷۵درصدی داشته است.

رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا با بیان اینکه ۶۷ اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری داشته‌اند،تاکید کرد: میزبانی ۷۰ مسابقه و همایش را در سال ۹۲ بر عهده داشته‌اند.

آموزگار اظهار کرد: برای تکمیل پروژه‌ها و سالن‌های ورزشی شهرستان، ۴ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارند که هنوز به این اداره اعتباری تخصیص نیافته است.

وی افزود: با یازده میلیارد و نیم اعتباری که نماینده این شهرستان برای صومعه‌سرا دریافت کرده‌اند، ۷۰۰ میلیون تومان را به اداره ورزش و جوانان اختصاصی دادند تا بتوانند حوزه‌های ورزشی شهرستان را تکمیل کنند.

رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا گفت: انتظار می‌رود از مدیر کل ورزش و جوانان و مسئولان شهرستان که در اعتبارات سال ۹۳ در کمیته برنامه‌ریزی مساعدت بسیار ویژه نسبت به اداره ورزش و جوانان داشته باشند تا سالن‌های ورزشی شهرستان را به بهره‌برداری برسانند.

در ادامه فرماندار صومعه‌سرا اظهار کرد: در کنار هم هم‌افزایی در تمام بخش‌ها ایجاد می‌کند.

غلام‌حسین رجبی با بیان اینکه نگاه دولت و نگاه مقام معظم رهبری نسبت به جوانان یک نگاه دیگری است، افزود: مقام معظم رهبری بر مسئولان تاکید دارنند که در کارهای خود از جوانان استفاده کنند.

وی گفت: باید به جوانان باور و اعتماد کرد و جوان‌باوری ما با یک درجه بالاتر می‌شود جوان یاوری و از آنها در کارها کمک می‌طلبیم.

فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه ورزش در همه مقاطع سنی به خصوص در جوانی و نوجوانی از اهمیت بالایی برخوردار است و امروز شاهد مدال‌های رنگارنگ ورزشکاران ایثارگر در امر ورزش هستیم، تصریح کرد: وقتی جوانان به این نقطه در جامعه می‌رسند باید در رفع مسائل و مشکلات از جوانان یاری بخواهیم.

رجبی با اشاره به اینکه بخش عمده ای از ظرفیت های اجتماعی ما جوانان هستند خاطرنشان کرد: سیاست‌های عمومی دولت نیز بر این است که برنامه‌ریزی لازم برای ایجاد زمینه مشارکت بیشتر جوانان در فعالیت‌های اجتماعی،علمی، مدیریتی و غیره جامعه فراهم شود.

وی تاکید کرد: استفاده از ظرفیت جوانان خلاق و با استعداد باید مورد توجه و تاکید قرار گیرد و نباید جوانان مورد کم‌توجهی قرار گیرند.

فرماندار صومعه‌سرا اظهار کرد: مشارکت جوانان در توسعه و پیشرفت شهرستان امر بسیار مهمی است و مدیریت شهرستان اعتقاد به این مهم دارند.

رجبی افزود: توسعه پایدار بدون مشارکت جدی و حضور تاثیرگذار جوانان درعرصه‌های مختلف امکان پذیر نیست.

در ادامه همایش از ۱۵ جوان نخبه صومعه‌ سرا یی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.