فاصله شهروندان ایرانی از سبک زندگی علوی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۵ خرداد ۹۳ - ۲۳:۴۶

  کد خبر : 23060

  فاصله شهروندان ایرانی از سبک زندگی علوی

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه ما از سبک زندگی علوی فاصله گرفته‌ایم، گفت: متاسفانه دجالی به نام …

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه ما از سبک زندگی علوی فاصله گرفته‌ایم، گفت: متاسفانه دجالی به نام تلویزیون و گاها ماهواره در خانه داریم که سبک زندگی علوی و فاطمی ما را تغییر داده است.

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام منوچهر احمدی‌پور عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی با مبحث حقوق شهروندی، اظهار کرد: دستورالعمل‌هایی که از تهران و استان در رابطه با حقوق شهروندی برای اداره تبلیغات می‌آید، چیز تازه‌ای نیست.

  وی با بیان اینکه حقوق شهروندی همان حق‌الناس است، افزود: در رساله حقوق امام سجاد(ع) همه حق‌ها را از جمله حق همسایه، استاد، خانواده و غیره را توضیح داده است.

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا  با بیان اینکه رعایت نکردن حقوق شهروندی دو دلیل دارد، گفت: بعضی‌ها به حقوق شهروندی اعتقادی ندارند و از طرف دیگر عده‌ای قبول دارند ولی عزم راسخ ندارند.

  احمدی‌پور با بیان اینکه ما باید عزم راسخ را در بین همه با وجود نبود عزم ملی، ایجاد کنیم، تصریح کرد: یک دستگاه می‌خواهد کار مثبتی را انجام دهد در مقابل دستگاه مجاور بر ضد آن دستگاه عمل می‌کند و تمام کار را بر هم می‌زند.

  وی به شعار سال مقام معظم رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: وقتی ایشان می‌فرماید عزم ملی، منظور دولت و مسئولان نیستند بلکه همه ملت باید با یک عزم کشور را به سوی فرهنگ اسلامی پیش ببرند.

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صومعه‌ سرا تاکید کرد: وقتی که مسئولی نتواند حقی که بر دوشش است را به درستی انجام دهد هیچ‌گاه حقوق شهروندی را رعایت نخواهد کرد.

  احمدی‌پور با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس همه بسیج شدند و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، اظهار کرد: در این دوره متاسفانه همه دستگاه‌ها با هم هماهنگ نیستند و به همین دلیل حقوق شهروندی با این وضعیت ناهماهنگ رعایت نخواهد شد.

  وی افزود: باید حساسیت و احساس مسئولیت را در جامعه بیشتر کنیم و مسئولان را توجیه کنیم که نحوه برخورد با یک ارباب رجوع بدحجاب و باحجاب چگونه است.

  رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه ما از سبک زندگی علوی فاصله گرفته‌ایم، گفت: متاسفانه دجالی به نام تلویزیون و گاها ماهواره در خانه داریم که سبک زندگی علوی و فاطمی ما را تغییر داده است

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro