تکمیل پروژه کمربندی مشکلات ترافیکی شهر گوراب زرمیخ حل خواهد شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۷ خرداد ۹۳ - ۱۸:۴۵

  کد خبر : 23077

  تکمیل پروژه کمربندی مشکلات ترافیکی شهر گوراب زرمیخ حل خواهد شد

      شهردار گوراب زرمیخ  گفت : نبود کمربندی در شهر گوراب زرمیخ سبب تردد خودروهای سنگین از داخل شهر …

   

   

  شهردار گوراب زرمیخ  گفت : نبود کمربندی در شهر گوراب زرمیخ سبب تردد خودروهای سنگین از داخل شهر و ایجادترافیک و مشکلات عدیده ای برای شهروندان بوده است .

  داود توفیقی اظهار داشت : شهرداری و شورای اسلامی برای حل مشکلات شهروندان اقدام به ساخت کمربندی به طول سه کیلومتر و عرض حدود ۲۰ متر با اعتباراولیه بالغ بر۴میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال نموده است .

  توفیقی افزود :با تکمیل پروژه کمربندی ، مشکلات ترافیکی شهر گوراب زرمیخ حل خواهد شد.

  عملیات اجرایی این کمربندی آغاز شده است و تا کنون حدود ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است وی با توجه به محرومیت شهر گوراب زرمیخ خواستار حمایت بیشتر مسئولان برای توسعه و پیشرفت شهر گوراب زرمیخ شد و گفت : با تکمیل پروژه پارک ساحلی   می توانیم گامی موثر برای جذب گردشگر و ارائه خدما ت مناسب  به شهروندان و ایجاد  فضای مناسب ودر خور شأن برای انجام ورزش های همگانی در حاشیه این پارک داشته باشیم .

  توفیقی افزود : احداث میدان جلوی کلانتری سبب جلوگیری از بروز حادثه و کاهش تصادفات برای شهروندان خواهد شد .وی به بازدید مسوولان استانی از پروژه های در دست اجرا اشاره کرد و گفت : پروژه های کمربندی ،پارک و احداث میدان و تعریض ورودی شهر گوراب زرمیخ از جمله پروژه های است که مسئولان قول مساعدت برای تامین اعتبار های لازم را دادند .

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro