اعتماد مردم به اعضای شورای شهر ،امتحان الهی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۷ خرداد ۹۳ - ۱۹:۰۲

  کد خبر : 23083

  اعتماد مردم به اعضای شورای شهر ،امتحان الهی است

  حسین حسن پور با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبر ی  در آغاز سال نو و نامگذاری سال ۹۳ به …

  حسین حسن پور با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبر ی  در آغاز سال نو و نامگذاری سال ۹۳ به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ ، با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت : ترکیب شورای چهارم منسجم، خوب و دارای چهره‌های شاخص است که ان‌شاءالله می‌توانند در جهت پیشبرد اهداف شهر تاثیرگذار باشند.

  رئیس شورای اسلامی شهر تولمشهر اعتماد مردم به اعضای شورای شهر را امتحان الهی دانست و اظهار داشت: مشکلات شهر تولمشهررا هم باید همه جانبه دیدو همانطور که امام خمینی (ره)می فرمودند همه با هم در مسیر آبادانی شهر وکشور اسلامی مان گام برداریم.

  .این مسئول بومی بودن افراد در شوراهای اسلامی شهر را از مزیت‌های این شورا دانست و گفت: حس ناسیونالیستی که در افراد وجود دارد باعث پیشرفت هر چه بیشتر کارها می‌شود.

  حسن پور به انتخاب شهردار توسط اعضای شورای اسلامی شهر اشاره و اضافه کرد: اعضای شورای شهر چون امین مردم هستند، به طور  قطع فرد لایقی را برای مدیریت شهرداری برگزیده اند و هماهنگی که بین شهرداری و شورای شهر تولمشهر وجود دارد باعث رشد و رونق شهرمی‌شود.

  .وی تاکید کرد: شورای شهر در واقع هم مجلس، هم سازمان برنامه بودجه و هم دیوان محاسبات شهرداری است، یعنی باید با در نظر گرفتن بودجه، برنامه شهر را تدوین و بر آنها نظارت داشته باشد.

  وی اظهار داشت : در این دوره شورا سعی دارد نیازهای فوری برخی مناطق شهر را در کنار نیازهای دیگر مناطق ببیند و بعد از آن بر اساس اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت اولویت ‌بندی و در قالب فرایند مدیریت ،برنامه ریزی ،سازمان دهی، به مورد اجرا بگذارد .

  این مسئول با اشاره به این موضوع که تولمشهر دروازه ورودی به شهرهای غرب گیلان است ادامه داد: پتانسیل های تولمشهر راباید بیش از پیش به گردشگران نشان داد  و این امر نیازمند حمایت و توجه مسوولان است . وی افزود : با اهتمام ویژه در جهت تحقق نقشه راه و مدیریت اهداف پیش بینی شده و با درایت، تجربه و سعه صدر اعضای شورای اسلامی شهر و با همکاری سایر مسئولین در راستای اجرایی شدن این اهداف  گامهای مؤثری برداشته می شود .

  .حسن پور افزود: قدیمی بودن بافت تولمشهر و بازار هفتگی سهم بزرگی در ایجاد ترافیک دارد که شورا و شهرداری در نظر دارد ساماندهی برای خود بازار داشته باشد.

  وی افزود : طی مدت ۶ماه بازار احشام به جای دیگر انتقال داده می شود که این امر سبب توسعه بهتر بازار هفتگی خواهد شد . وی ادامه داد : از آنجا که جایگاه فروشندگان داخل بازار مشخص نشده نیاز به ساماندهی و تعیین جایگاه دارد .

  وی ساماندهی دستفروشان دور میدان شهر ،ساماندهی تبلیغات و بنر در سطح شهر وتعیین جایگاه مخصوص، سدمعبر را از برنامه های در دست اجرا دانست و گفت : رفع همه مشکلات فرهنگی به پول واعتبار نیست، نیازمند ابتکار ،خلاقیت و هم‌فکری است.

  رئیس شورای شهر تولمشهر افزود : می‌خواهیم از دوستان توانمند در زمینه مسائل فرهنگی دعوت کنیم و نظرات‌شان را بشنویم و تصمیم بگیریم. وی به سابقه و قهرمان پروری این شهر در امر ورزش اشاره کرد و گفت : توجه به ورزش تولمشهر و برنامه های ورزشی از دیگر امور مدنظر شورا و شهرداری است .

  حسن پور روکش آسفالت خیابان بسیج و شن ریزی و ترمیم برخی از کوچه ها و خیابان هاو احداث دو بستان همراه بانصب وسایل ورزشی را در دو منطقه شهر از برنامه های میان مدت اعلام کرد و افزود : پیگیری برای احداث کمربندی تولمشهرکه سال ها ست نیمه کاره رها شده است واحداث ساختمان جدید شهرداری در سه طبقه ،ساماندهی حاشیه رودخانه از برنامه های بلند مدت شورا وشهرداری است .

  وی افزود :برای شفافیت اطلاعات و اخبار کارهایی که شورا وشهرداری انجام می دهد هر سه ماه یکبار در مساجد جامع شهر مرجقل و کلاشم به همراه کلیه اعضای شورای شهر و شهردار دیدار مردمی داریم .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro