افتتاح کانون فرهنگی رهپویان ولایت در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲ تیر ۹۳ - ۲۰:۳۷

  کد خبر : 23179

  افتتاح کانون فرهنگی رهپویان ولایت در صومعه‌سرا

  مدیر کمیته امداد صومعه‌سرا از افتتاح کانون فرهنگی و هنری رهپویان ولایت در این شهرستان خبر داد و گفت: دانش‌آموزان …

  مدیر کمیته امداد صومعه‌سرا از افتتاح کانون فرهنگی و هنری رهپویان ولایت در این شهرستان خبر داد و گفت: دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد می‌توانند اوقات فراغت خود را در کلاس‌های آموزشی این کانون پر کنند.

  به گزارش واران نیوز، علیرضا محمدی ظهر امروز در جمع مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان، اظهار کرد: ساماندهی و استفاده بهینه از اوقات فراغت می ‌تواند جامعه را به سوی پیشرفت سوق دهد.

  وی با بیان اینکه در سال گذشته ۴۰۰ دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد در این کانون ثبت‌نام کردند و از کلاس‌های آموزشی و هنری بهره‌مند شدند، افزود: امسال تا کنون ۳۰۰ دانش‌آموز برای کلاس‌های تابستانی کانون رهپویان ولایت ثبت‌نام به عمل آورده‌اند.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ه) صومعه‌ سرا با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری که سال فرهنگ و اقتصاد با مدیرت جهادی و عزم ملی است، گفت: دانش‌آموزان و خانواده معزز امداد، برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان خود، احساس مسئولیت کنند و در فرصتی که برای دانش‌آموزان در تابستان وجود دارد، از این فرصت‌ها به نحو احسن استفاده شود.

  محمدی تصریح کرد: کلاس‌های کانون، صبح روزهای فرد در مدرسه الزهرا صومعه‌سرا برای خواهران برگزار است.

  وی خاطرنشان کرد: مددجویانی که در کلاس‌های فنی در جاهای مختلف ثبت‌نام می‌کنند، می‌توانند با معرفی خود به کمیته امداد شهرستان، هزینه کلاس‌ها را دریافت نمایند.

  ۱۲۵۰ دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد صومعه‌ سرا

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا با بیان اینکه یک هزار و ۲۵۰ دانش‌آموز تحت پوشش در شهرستان دارند، تاکید کرد: در ابعاد مختلف تحصیلی، مدرسه، دانشگاه، ایاب و ذهاب و هزینه کتب تحصیلی به آنها خدمت رسانی می‌شود.

  محمدی اظهار کرد: دانش‌آموزانی که افت تحصیلی دارند، امدادگران در حوزه مشاور خانواده دلیل افت تحصیلی را بررسی و رصد می‌کنند تا این دانش‌آموزان بتوانند آن پایه تحصیلی را با موفقیت به پایان برسانند.

  وی افزود: کلاسهای کانون فرهنگی رهپویان ولایت در رشته ‌های نقاشی، قلاب ‌بافی، خیاطی، قصه گویی، ورزش، قرآن، کمکهای اولیه، مرصع و معرق برگزار می‌ شود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro