دجال آخرالزمان، همان ماهواره است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲ تیر ۹۳ - ۲۰:۵۶

  کد خبر : 23182

  دجال آخرالزمان، همان ماهواره است

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه دشمنان برای از پا درآوردن ایرانیان برنامه‌های متفاوتی را برنامه‌ریزی می‌کنند، گفت: در دهه …

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه دشمنان برای از پا درآوردن ایرانیان برنامه‌های متفاوتی را برنامه‌ریزی می‌کنند، گفت: در دهه اول انقلاب دشمنان همه گونه توطئه‌ها را در مرزهای ایران برنامه‌ریزی کردند و ۳۰۰ هزار ایرانی در جنگ با عراق به شهادت رسیدند.

  به گزارش واران نیوز، حجت الاسلام اسماعیل صدیقی ظهر امروز در حاشیه افتتاح کانون فرهنگی رهپویان ولایت این شهرستان، اظهار کرد: بسیار خوب است که از فرصت فراغت به نحو احسن استفاده کرد.

  وی با بیان اینکه علوم و فنون حرف اول را در این دوره از روزگار می‌زند، افزود: فرصت‌های ۲۴ ساعته برای کسب ابن علوم و فنون کافی نیست و هر ساعتی که می‌گذرد انسان‌ها از این برنامه‌ها عقب می‌مانند.

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: باید از همه فرصت‌ها و وقت خود استفاده کنیم تا مرد روز باشیم و از اطلاعات روز عقب نمانیم.

  صدیقی با بیان اینکه اگر بخواهیم در روزگار زندگی کنیم باید از فرصت‌های طلایی استفاده نماییم، تصریح کرد: هر کسی باید در زندگی خویش برنامه و از تعطیلات تابستان برای فرا گرفتن فنون مختلف استفاده بهینه را داشته باشند.

  وی خاطرنشان کرد: باید با قرآن انس داشته باشیم و هر روز یک آیه از قرآن را تلاوت کنیم تا معنویات زیادی نصیب ما شود.

  امام جمعه صومعه‌سرا تاکید کرد: کانون فرهنگی رهپویان ولایت، یعنی همه باید سربازان امروز ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشید.

  صدیقی با بیان اینکه دشمنان برای از پا درآوردن ایرانیان برنامه‌های متفاوتی را برنامه‌ریزی می‌کنند، اظهار کرد: در دهه اول انقلاب دشمنان همه گونه توطئه‌ها را در مرزهای ایران برنامه‌ریزی کردند و ۳۰۰ هزار ایرانی در جنگ با عراق به شهادت رسیدند.

  وی افزود: دشمنان در قومیت‌های مختلف خصوصا در مرزها مشکلات عدیده‌ای را برای ایران به وجود آوردند و از هر طریقی می‌خواستند کشور را به دوران ستم شاهی برگرداند تا ایرانیان را برده خویش گردانند.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه کشور جمهوری اسلامی ایران در مقابل هجمه دشمنان در دهه اول موفق شد، گفت: دشمنان از دهه دوم انقلاب تا به امروز که در دهه چهارم انقلاب است ۲۵ سال است که روش خود را برگردانده‌اند.

  صدیقی تصریح کرد: دشمنان می دانند که دیگر با توپ و تانک و غیره نمی‌توانند به ایران حمله کند، از جنگ سخت به جنگ نرم رو آوردند.

  وی خاطرنشان کرد: دشمنان می‌خواهند با ما بنشینند و از در دوستی وارد و از راه کانال‌های ماهواره وارد خانه‌های مردم شوند.

  امام جمعه صومعه سرا تاکید کرد: دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که تنها راه به زانو در آوردن ایرانیان این است که انها را از طریق کانال‌های ماهواره‌ای به خودشان مشغول کنیم و به همین دلیل آمار طلاق در کشوز زیاذ شده است.

  صدیقی اظهار کرد: دجال آخرالزمان که همان ماهواره است در خانه ها در حال سربازگیری است و زنان و دختران ایرانی را مطیع خود کرده‌اند.

  وی افزود: خیلی از خانواده‌ها متوجه ضرر ماهواره شدند و دارند به خویشتن خویش بر میگردند.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه خواهرانی که متولی کانون فرهنگی رهپویان ولایت هستند وظایف مضاعفی دارند، گفت:آنها وظیفه دارند که برای خود و جامعه و ایران و اسلام ارزش قائل شوند و وقت خود را بی‌جهت استفاده کارهای بیهوده نکنند و آینده روشنی را برای کشور رقم بزنید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro