آغاز فعالیت 6 مدرسه اسکان مسافران تابستانی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲ تیر ۹۳ - ۲۰:۵۹

  کد خبر : 23185

  آغاز فعالیت ۶ مدرسه اسکان مسافران تابستانی

  مجید آلیانی از اسکان مسافران در شش مدرسه این شهرستان خبر داد و گفت: ستاد اسکان شهرستان از اول تیرماه تا ۱۵ شهریور سال جاری برای ارائه خدمات به مسافران آماده است.

   

  آلیانی در گفت‌و گو با خبرنگار واران‌نیوز، با بیان اینکه شش مدرسه آماده اسکان مسافران تابستانی است، اظهار کرد: یک مدرسه به صورت ویژه و ۵ مدرسه درجه “ب” است.

  وی با بیان اینکه مدرسه نمونه دولتی الزهرا با ۱۶ کلاس به صورت ویژه برای اسکان مسافران آماده است، افزود: مدرسه ۱۷ شهریور با ۸ کلاس، دبیرستان شهید نعیمی با ۱۰ کلاس، هنرستان زینبیه با ۵ کلاس، دبیرستان امام خمینی با ۶ کلاس و مدرسه زینب گوراب زرمیخ با ۶ کلاس در ردیف درجه «ب»، آماده اسکان فرهنگیان است.

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌سرا گفت: از یکم تیرماه تا ۱۵ شهریورماه سال جاری مدارس اسکان این شهرستان پذیرای مسافران تابستانه است.

  آلیانی با اشاره به اینکه اولویت اسکان در مدارس، با فرهنگیان است، تصریح کرد: در صورت پر نبودن مدارس مسافران غیر فرهنگی می‌توانند ازین مکان استفاده کنند.

  وی با بیان اینکه در مدارس ویژه، تخت، یخچال، تلویزیون و لوازم اولیه مانند فرش و پتو برای هر کلاس مجزا است، خاطرنشان کرد: در مدارس درجه “ب” امکانات اولیه اسکان مانند موکت، فرش و وسایل سرمایشی در هر کلاس و یک آشپزخانه و حمام مشترک برای مسافران وجود دارد.

  رئیس آموزش و پرورش صومعه‌ سرا برخورد کادر مدارس در برابر مهمانان تابستانه را مهم خواند و تاکید کرد: یکی از مهمترین ویژگی‌های مدارس اسکان تابستانه این شهرستان، برخورد خوب کادر با مهمانان است.

  آلیانی اظهار کرد: بازدید از مدارس مجری طرح، برگزاری جلسه‌های مستمر با مدیران و سرایداران مدارس مجری طرح، حضور فعال اعضا در ستاد اسکان، از جمله اقدامات در راستای آماده‌سازی و خدمت‌رسانی برای اسکان مسافران تابستانه در مدارس است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro