کشف و ضبط بیش از 59 کیلو گرم مواد مخدر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳ تیر ۹۳ - ۲۰:۲۴

  کد خبر : 23211

  کشف و ضبط بیش از ۵۹ کیلو گرم مواد مخدر

  فرمانده سابق انتظامی صومعه‌سرا از کشف و ضبط ۵۹ کیلو و ۹۷۲ گرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش واران‌نیوز، سرهنگ احمد عسگری ظهر امروز در مراسم تودیع خویش در سالن فارابی این شهرستان، اظهار کرد: در سال ۹۲ با توجه به آتش سوزی که در ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان رخ داد توانستند با کمک مسئولان و مردم یک صد و ده میلیون تومان اعتبار برای بازسازی ساختمان اعتبار جذب نمایند.

  وی با بیان اینکه در بحث کشف اموال سرقتی تلاش‌های بسیاری را انجام داده‌اند، افزود: یک میلیارد و ۳۸۳ میلیون تومان اموال سرقتی را به مال باختگان بازگردانده‌اند.

  فرمانده سابق انتظامی صومعه‌سرا به تشکیل پرونده‌های قضایی توسط این نهاد اشاره کرد و گفت: هشت هزار و ۸۲۵ فقره پرونده تشکیل و به مقام قضایی تحویل داده‌اند.

  عسگری تصریح کرد: در بحث دستگیری مجرومین چهار هزار و ۶۵۱ نفر دستگیر و تحویل مقام قضایی داده شده است.

  وی خاطرنشان کرد: در پاسخگویی به مشکلات مردم از طریق ۱۱۰ و حضوری، این نهاد به بیست و چهار هزارو ۷۳۹ مورد پاسخگو بوده است.

  فرمانده سابق انتظامی صومعه‌سرا تاکید کرد: در بحث کشف مواد مخدر این شهرستان توانسته ۵۹ کیلو و ۹۷۲ گرم مواد مخدر را کشف و ضبط نماید.

  عسگری به کشف سی‌دی‌های غیرمجاز اشاره و اظهار کرد: سی و نه هزار و ۵۸۴ حلقه سی‌دی و یک هزارو ۹۷ مورد ماهواره را کشف و جمع‌آوری نمودند و در اختیار مقام قضائی قرار دادند.

  وی با بیان اینکه ده هزار و ۹۲۹ مورد قاچاق را کشف کردند، افزود: ۵۶ قطعه از اسلحه‌های غیرمجاز شهرستان را با همکاری اداره اطلاعات کشف و ضبط نمایند.

  فرمانده سابق انتظامی صومعه‌سرا با بیان اینکه توانستند ۳۱۹ واحد صنفی متخلف را پلمپ کنند، گفت: در بحث اعمال قانون و راهور هشت میلیارد و ۲۰۱ هزار ریال را جریمه تخلفات خودروها داشته اند.

  عسگری به توقیف موتورسیکلت‌ها و خودروها اشاره و تصریح کرد: یک هزار و ۶۵۱ خودرو و پنج هزار و ۲۱۹ مورد موتور سیکلت را که از قانون سرپیچی می‌کردند در پارکینگ قرار دادند.

  وی خاطرنشان کرد: از کل دستگیرشدگان در سطح شهرستان سه هزار و ۲۰۱ مورد در بحث سرقت، مواد مخدر و امنیت اخلاقی بوده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro