استکبار برای مبارزه با حکومت اسلامی میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری کرده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳ تیر ۹۳ - ۲۰:۲۷

  کد خبر : 23213

  استکبار برای مبارزه با حکومت اسلامی میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری کرده است

  فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه با بررسی‌هایی که در حوزه فرهنگی انجام گرفته است رده‌هایی از دشمن‌گرایی استکبار با …

  فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه با بررسی‌هایی که در حوزه فرهنگی انجام گرفته است رده‌هایی از دشمن‌گرایی استکبار با جهان اسلام مشهود است، گفت: نظام استکباری برای مبارزه با حکومت اسلامی میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

  به گزارش واران نیوز، سردار ابراهیم قائدرحمتی ظهر امروز در جمع ماموران انتظامی این شهرستان، اظهار کرد: اجرای عدالت در جامعه بسیار دارای اهمیت است.

  وی با بیان اینکه از پنج تیرماه سال جاری به عنوان هفته مبارزه با موادمخدر نامگذاری شده است، افزود: این نامگذاری بسیار خوب است اما در خیلی از کشورها فقط به عنوان نام است و تحقق واقعی این روز و معنا در کمتر نقاطی از جهان محقق شده است.

  فرمانده انتظامی گیلان گفت: در کشور اسلامی ایران برای اثبات این ادعا و آمار شهدا و هزینه‌هایی که در بعد مادی و معنوی برای مبارزه با مواد مخدر داشته کمتر جایی در جهان توانسته به این موضوع بپردازد.

  قائدرحمتی تصریح کرد: در برخی از کشورها و حکومت‌ها هیچ گونه مبارزاتی با مواد مخدر ندارند و خود متولی و مافیای مواد مخدر و کشت و توزیع آن در جهان هستند.

  وی خاطرنشان کرد: در طول ۳۵ سال عمر انقلاب اسلامی، در حوزه جنگ نظامی و اقتصادی که از اول انقلاب بوده و به حجم آن هجمه‌ها روز به روز افزوده شده است در همه حوزه‌ها فرهنگی و سیاسی یک لحظه دشمنی دشمنان با نظام جمهوری اسلامی کاهش نیافته و روز به روز افزایش یافته و به حجم دشمنی‌ها افزوده شده است.

  فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه با بررسی‌هایی که در حوزه فرهنگی انجام گرفته است رده‌هایی از دشمن‌گرایی استکبار با جهان اسلام مشهود است، تاکید کرد: نظام استکباری برای مبارزه با حکومت اسلامی میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

  قائدرحمتی اظهار کرد: یکی از شیوه‌های فرهنگی استکبار علاوه بر تهاجم فرهنگی و تغییر الگوی زندگی، بحث هجمه مواد مخدر در کشور است.

  وی افزود: امروز کمتر کشوری است که بحث مواد مخدر یکی از دغدغه‌های ناهنجاری‌های اجتماعی آن کشور محسوب نشود.

  فرمانده انتظامی گیلان گفت: استکبار جهانی کشورهای هدف را، به منظور فلج کردن قوه ابتکار و خلاقیت و نیروی کار، به شدت از طریق اشاعه مواد مخدر و ترویج سو استفاده از مواد را در دستور کار خود قرار داده است.

  قائدرحمتی تصریح کرد: خطرناک‌ترین نوع مواد مخدر شیشه است که با تبلیغاتی که دشمنان در این حوزه دارند به عنوان یک دارو برای تناسب اندام و غیره تبلیغ کرده و افرادی از جامعه این تبلیغات را می پذیرند و عمل می کنند.

  وی با بیان اینکه این خطر متوجه سرمایه‌های اصلی این نظام که همان جونان هستند را در بر می گیرد، خاطرنشان کرد: برای مبارزه با مواد مخدر که بتوانیم توزیع آن را کسر کنیم باید برای این معضل یک تعریف اجتماعی طرح کنیم.

  فرمانده انتظامی گیلان تاکید کرد: خطر ابتلا مواد مخدر و ناهنجاری‌های مربوط به آن را خانواده‌هایی که به آن مبتلا شده‌اند احساس می‌کنند.

  قائدرحمتی با بیان اینکه در حوزه مقابله، درمان، پیشگیری و کاهش آسیب مواد مخدر باید همزمان عمل کرد تا نتیجه گرفت، اظهار کرد: یکی از بهترین و اثرگذارترین راه‌ها پیشگیری و یکی از بهترین راه های پیشگیری کاهش تقاضا است.

  وی افزود: پیشگیری اجتماعی در همه حوزه ها حرف آخر را میزند، بالای ۸۰ درصد از سارقین ما معتادین سارق یا سارقان معتاد هستند.

  فرمانده انتظامی گیلان گفت: پیشگیری اجتماعی در هر حوزه‌ای یکی از بهترین، اثرگذارترین اصلی‌ترین و ماندگارترین است.

  قائدرحمتی با بیان اینکه هیچ موضوعی در مقابل اراده جمعی نمی‌تواند ماندگاری داشته باشد و کسی آن را حرکت دهد، تصریح کرد: اگر به شکل اداری بخواهند یک معضل اجتماعی را حل کنند جواب نخواهد داد زیرا می گوییم معضل اجتماعی و راهکار آن پیشگیری اجتماعی است.

  وی خاطرنشان کرد: وظیفه ما امروز این است که همه دستگاه‌ها در حوزه رویکرد اجتماعی ارتقا سطح دانش اجتماعی قدم بردارند تا معضلات آن را در همه حوزه‌های اجتماعی حل نمایند.

  فرمانده انتظامی گیلان تاکید کرد: در همه حوزه‌ها هیچ سازمانی نمی‌تواند بدون هماهنگی پلیس کار خود را به درستی انجام دهد زیرا حوزه کار پلیس با امنیت و عدالت در ارتباط است.

  قائد رحمتی اظهار کرد: امنیت پایدار صرفا از طریق مشارکت عموم مردم و همه دستگاه‌ها موفق خواهد شد و هر موضوع اجتماعی با مشارکت عموم جامعه محقق می‌شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro