تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی صومعه‌سرا برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳ تیر ۹۳ - ۲۰:۳۴

  کد خبر : 23216

  تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی صومعه‌سرا برگزار شد

  مراسم تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی صومعه‌سرا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن فارابی فرهنگ و ارشاد …

  مراسم تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی صومعه‌سرا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن فارابی فرهنگ و ارشاد اسلامی با تودیع سرهنگ احمد عسگری و معارفه سرهنگ اردشیر آقاجانی برگزار شد.

  به گزارش واران نیوز، سردار ابراهیم قائدرحمتی ظهر امروز در تودیع و معارفه فرمانده انتظامی این شهرستان، اظهار کرد: تمامی دستگاه‌ها و به خصوص نیروی انتظامی نقش مهمی در تأمین امنیت دارند.

  وی با بیان اینکه امروزه استکبار تمام توان داخلی خود را برای مبارزه و از پا دراوردن اسلام گذاشته است، افزود: همه باید به تبعیت از منویات مقام معظم رهبری نقشه‌های دشمنان را خنثی سازیم.

  فرمانده انتظامی گیلان رسیدگی به موقع به مشکلات مردم را از وظایف این نهاد دانست و گفت: تمام تلاش پلیس برای حفظ آرامش و امنیت مردم است.

  قائدرحمتی با بیان اینکه خدمت‌گزاری بازنشستگی ندارد و تغییر لباس به لباس دیگری است، تصریح کرد: نیروهای حزب الله تا زنده‌اند رزمنده‌اند و بازنشستگی برای آنان مفهومی ندارد.

  وی خاطرنشان کرد: فرمانده انتظامی سابق صومعه‌سرا عمر ۳۰ ساله خدمتش به پایان رسیده و برای اینکه وقفه‌ای در انجام ماموریت پیش نیاید لازم بود فرد دیگری تعیین شود.

  فرمانده انتظامی گیلان تاکید کرد: فرمانده انتظامی جدید صومعه‌سرا باید ادامه دهنده راه و فعالیت‌های سرهنگ احمد عسگری باشد.

  قائدرحمتی تصریح کرد: عسگری با داشتن اخلاقی نیکو و بی‌آلایش و ساده‌زیست بودن یکی از برترین فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها بود.

  وی خاطرنشان کرد: سرهنگ اردشیر آقاجانی که از افسران بسیار مودب، کارکشته و باتجربه انتظامی گیلان است، به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا منتخب شدند.

  فرمانده انتظامی گیلان تاکید کرد: آقاجانی دارای تجربیات آموزشی بسیار خوبی است و با توجه به سبقه خدمت خوبی که دارا است با کمک همه مجموعه انتظامی این شهرستان، گام‌های بلندتری در راستای امنیت و آسایش و رفاه حال مردم بردارد.

  در ادامه سرهنگ احمد عسگری توسط فرمانده انتظامی گیلان تودیع و سرهنگ اردشیر آقاجانی معارفه شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro