امنیت نقش کلیدی در اخلاق و اقتصاد دارد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۳ تیر ۹۳ - ۲۰:۳۷

  کد خبر : 23219

  امنیت نقش کلیدی در اخلاق و اقتصاد دارد

  امام جمعه صومعه‌ سرا با بیان اینکه امنیت نقش کلیدی در اخلاق و اقتصاد دارد، گفت: اقتدار جامعه ما حاصل …

  امام جمعه صومعه‌ سرا با بیان اینکه امنیت نقش کلیدی در اخلاق و اقتصاد دارد، گفت: اقتدار جامعه ما حاصل تلاش شبانه روزی جان برکفان نیروی انتظامی است.

  به گزارش واران نیوز، حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی بعدازظهر امروز در تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی این شهرستان، اظهار کرد: تنها راهی که موجبات حفظ نظام مقدس اسلامی می‌شود، آحاد جامعه به خصوص آنهایی که دلبند نظام هستند باید رنگ و بوی خدایی داشته باشند.

  وی افزود: باید حرکات و سکنات مسئولان رنگ و بوی خدایی داشته باشد تا وقتی مردم آنها را می‌بینند جذب خداوند، معنویات و دین شوند.

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: مسئولان باید برای رضای خدا قدم بردارند و اخلاق نیکو و خوش و برخورد حلیمانه با افراد اخلاقی است که خداوند به پیغمبر خویش هم سفارش کرده است.

  صدیقی تصریح کرد: همه ما باید رنگ و بوی خدایی پیدا کنیم تا در این دنیای آخرالزمان که دینداری مانند آتش در کف دست است، افراد با دیدن دینداران به خدا و انبیا جهت پیدا کنند.

  وی با بیان اینکه نیروی انتظامی به وظیفه خود به خوبی عمل کرده، خاطرنشان کرد: این نهاد به عنوان بازوی نظام و ولایت فقیه از همه ظرفیت‌های خود برای خدمت به مردم و نظام اسلامی استفاده نموده است.

  امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه این شهرستان به برکت تلاش‌های بی‌وقفه ماموران انتظامی از امنیت و آسایش خوبی برخوردار است، تاکید کرد: همه باید در راستای ایجاد امنیت همگام با پلیس گام برداریم.

  صدیقی با بیان اینکه امنیت نقش کلیدی در اخلاق و اقتصاد دارد، اظهار کرد: اقتدار جامعه ما حاصل تلاش شبانه روزی جان برکفان نیروی انتظامی است.

  وی افزود: زحمات سی ساله سرهنگ عسگری تمام شد و وی انسان اخلاق‌مدار و موفقی در عرصه کاری خویش بوده است.

  امام جمعه صومعه‌سرا گفت: سرهنگ اردشیر آقاجانی که به عنوان فرمانده انتظامی این شهرستان انتخاب شدند، برای آموزش در نیروی انتظامی زحمات فراوانی را کشیده‌اند.

  صدیقی تصریح کرد: سرهنگ آقاجانی تا کنون سربلند بوده است و امیدواریم در این شهرستان سربلندتر واقع گردند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro