اقدام جالب مدیر مدرسه صومعه سرایی +عکس

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۹ تیر ۹۳ - ۲۰:۵۴

  کد خبر : 23311

  اقدام جالب مدیر مدرسه صومعه سرایی +عکس

  واران نیوز به نقل از خزر آنلاین: بسیاری از روانشناسان هم براین عقیده اند که استرس کنکور توان داوطلبان را …

  واران نیوز به نقل از خزر آنلاین: بسیاری از روانشناسان هم براین عقیده اند که استرس کنکور توان داوطلبان را کاهش می دهد. اما امروز صبح در شهرستان صومعه سرا هنگامی که دانش آموزان رشته انسانی دبیرستان بیژن حقیری به محل برگزاری امتحان رفته بودند، محمد رضا اسرار پوش مدیر مدرسه خود را دیدند که به استقبال آنها آمده بود و جهت بالا بردن روحیه دانش آموزانش ابتدا تا درب آزمون و سپس در اقدامی جالب  وارد صحنه آزمون شد و با شاگردانش در آزمون شرکت کرد مدیری که امروز دیگر رقیب کنکوری نبود و رفیق و همراه آنها در صحنه کنکور بود.

  بهزاد مهدی نژاد از دانش آموزان دبیرستان بیژن حقیری می گوید: مدتها پیش مدیر به ما گفته بود که در کنکور پا به پای شما شرکت خواهم کرد وامروز به قول خود عمل کرد که بادیدنش دیگر اضطراب امتحان، و استرس نداشتم .

   مهیار فلاحتی می گوید :حضور مدیرم باتوجه به داشتن مدرک کارشناسی ارشد و شرکت در کنکور سراسری سبب ایجاد انگیزه و اعتماد به نفسم شد تا بهتر به پاسخ ها جواب دهم.   

  سامان قربانی یکی دیگر از دانش آموزان می گوید : استرس‌های ناشی از کنکور، این آزمون را برایم به یک هیولا تبدیل کرده‌ بود اما این تفکر که مدیرم در کنارم خواهد بود حتی در صحنه امتحان سبب شد تا راحت تست بزنم .

  محمد رضا اسرار پوش مدیر دبیرستان بیژن حقیری در گفتگو با خزرآنلاین می گوید: پسرها کنکور را به عنوان یک زمینه شغلی می‌دانند و با این تفکر امتحان می‌دهند و همین عامل توقعاتشان را بالا برده و استرس‌های بیشتری را به آنها وارد می‌کند.

  وی افزود : جوانان باید بدانند که کنکور یک معضل نیست و افرادی که وارد دانشگاه می‌شوند باید تلاش کنند تا با معلومات بالا از دانشگاه خارج شوند بنابراین دانشگاه رفتن مهم نیست.

  اسرار پوش گفت: برای این که بتوانم استرس دانش آموزان را کاهش دهم همراه ۴۰ نفر از آنها در کنکور شرکت کردم تا داوطلبان با اعتماد به نفس کامل و توکل بر خدای متعال در جلسه کنکور حاضر شوندو  به نتیجه مطلوب برسند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro