رسانه‌ها زبان گویای نیروی انتظامی هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۰ تیر ۹۳ - ۴:۱۸

  کد خبر : 23323

  رسانه‌ها زبان گویای نیروی انتظامی هستند

  فرمانده انتظامی صومعه‌ سرا با بیان اینکه همکاران انتظامی باید با رسانه‌ها همکاری بیشتری داشته باشند، گفت: اصحاب رسانه زبان …

  فرمانده انتظامی صومعه‌ سرا با بیان اینکه همکاران انتظامی باید با رسانه‌ها همکاری بیشتری داشته باشند، گفت: اصحاب رسانه زبان گویای این نهاد هستند.

  به گزارش واران نیوز، سرهنگ اردشیر آقاجانی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان، اظهار کرد: پیشگیری از جرم رسالت کلی ناجا است.

  وی افزود: برقراری امنیت و آسایش در حوزه استحفاظی و افزایش آرامش عمومی و فردی از وظایف نیروی انتظامی است.

  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا گفت: تعامل مثبت و قانون محور در چهارچوب قانون با مسئولان، سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های سازمانی در راس آن رئیس شورای تامین و تک تک اعضای شورای تامین، مسئولان مذهبی و قضایی ازاهداف این نهاد است.

  سرهنگ آقاجانی تصریح کرد: تعامل با مردم و جامعه محوری پلیس، ارتباط با مردم، شنیدن درد و دلها و مشکلات مردم از دیگر کارهایی است که این نهاد انجام می‌دهد.

  وی خاطرنشان کرد: فعال کردن بیشتر گشت پلیس در سطح شهر و حضور به موقع و زودتر پلیس به مکان‌های جرم از دیگر فعالیت‌هایی است که در نیروی انتظامی شهرستان انجام می‌گیرد.

  فرمانده انتظامی صومعه‌سرا به دو مولفه پیشگیری از جرم که پیشگیری کوتاه مدت و بلند مدت است، اشاره و تاکید کرد: قطعه بندی حوزه استحفاظی انتظامی برای پیشگیری از جرم، تجزیه و تحلیل جرم، تلاش شبانه‌روزی این نهاد و آموزش‌ها و نقشه‌هایی که دارند در مرحله کوتاه مدت و مقطعی است.

  آقاجانی با بیان اینکه پیشگیری بلند مدت قابل دیدن نیست و غیر محسوس است، اظهار کرد: این مولفه ناشی از طرح‌های انتظامی است و در این پیشگیری اتفاقاتی که نیفتاده است را پیش‌بینی می‌کنند.

  وی در ادامه افزود: همکاران انتظامی باید با رسانه‌ها همکاری داشته باشند که زبان گویای این نهاد رسانه‌ها هستند.

  فرمانده انتظامی صومعه‌ سرا تاکید کرد: تلاش شبانه‌روزی ماموران انتظامی دیده نمی‌شود و خبرنگاران با انعکاس اخبار از این نهاد می‌توانند همکاری تنگاتنگی با آنها داشته باشند تا مردم با جایگاه و کار و تلاش ماموران انتظامی آشنا شوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro