طرح اوقات فراغت در56مراکز فرهنگی، هنری دایر می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۴ تیر ۹۳ - ۱۶:۵۵

  کد خبر : 23352

  طرح اوقات فراغت در۵۶مراکز فرهنگی، هنری دایر می‌شود

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌ سرا با بیان اینکه کلاس‌های اوقات فراغت در ۴۸ کانون فرهنگی،هنری و ۸ آموزشگاه …

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌ سرا با بیان اینکه کلاس‌های اوقات فراغت در ۴۸ کانون فرهنگی،هنری و ۸ آموزشگاه هنری شهرستان برگزار می‌شود، گفت: در مجموع طرح اوقات فراغت در ۵۶  مراکز فرهنگی، هنری دایر می‌شود.

  سید محمود رزمگیر در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه اوقات فراغت عاملی برای شخصی‌سازی جوانان است، اظهار کرد: همه مسئولان باید در اوقات فراغت جوانان نقش موثری ایفا کنند.

  وی با بیان اینکه دشمنان با جنگ نرم، جوانان این مرز و بوم را هدف قرار داده‌اند، افزود: همه دستگاه‌ها با هماهنگی، می‌توانند برنامه‌های متنوع و شادی را برای اوقات فراغت جوانان فراهم نمایند.

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا گفت: در همین راستا، این نهاد کلاس‌های متنوع فرهنگی، هنری برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان فراهم نموده است.

  رزمگیر با بیان اینکه کلاس‌های اوقات فراغت در ۴۸ کانون فرهنگی،هنری و ۸ آموزشگاه هنوری شهرستان برگزار می‌شود، تصریح کرد: در مجموع طرح اوقات فراغت در ۵۰ مراکز فرهنگی، هنری دایر می‌شود.

  وی با بیان اینکه کلاس‌های آموزشی قرآن کریم، خطاطی، خوشنویسی، نقاشی، هنرهای تجسمی و غیره از برنامه‌هایی است که در طرح اوقات فراغت تابستانه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: اجرای موسیقی، اجرای نمایش خیابانی وصحنه‌ای وبرگزاری جنگ شادی از دیگر برنامه‌های این طرح است.

  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌ سرا تاکید کرد: تقویت روح خدا محوری، توجه به نقش تربیتی کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد و توجه به گروه های مختلف سنی از سیاست‌های مهم در برنامه‌های اوقات فراغت است.

  رزمگیر اظهار کرد: مسئولان کانون‌های مساجد باید توجه ویژه‌ای به بروز و ظهور استعدادها و خلاقیت‌ها، ترویج فرهنگ مهدویت، ایثارو شهادت، اقامه نماز، عفاف وحجاب، ترویج آموزه‌های معصومین وسیره نبوی وتحقق منویات امام راحل و مقام معظم رهبری در حوزه مسجد و بصیرت داشته باشند و این سیاست‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

  وی با اشاره به اینکه علاقه‌مندان برای شرکت در این کلاس‌ها می‌توانند تا ۱۲ تیرماه سال جاری، در ساعات اداری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مراجعه نمایند، افزود: کلاس‌های تابستانه طرح اوقات فراغت از ۱۵ تیرماه آغاز می‌شود.

  انتهای‌پیام/

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro