فعالیت 34 باشگاه دولتی و خصوصی در طرح اوقات فراغت شهرستان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۴ تیر ۹۳ - ۱۷:۰۶

  کد خبر : 23355

  فعالیت ۳۴ باشگاه دولتی و خصوصی در طرح اوقات فراغت شهرستان

  رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا از فعالیت ۳۴ باشگاه دولتی و خصوصی در طرح اوقات فراغت تابستانه جوانان در رشته …

  رئیس ورزش و جوانان صومعه‌سرا از فعالیت ۳۴ باشگاه دولتی و خصوصی در طرح اوقات فراغت تابستانه جوانان در رشته های مختلف ورزشی این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۴ باشگاه دولتی و ۲۰ باشگاه خصوصی است.

  حسن آموزگار در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه ورزش یکی از تفریح‌های سالم است، اظهار کرد: از خردسال تا بزرگسال همه می‌توانند برای پر کردن اوقات فراغت خود از این تفریح سالم استفاده نمایند و فن و رشته مورد علاقه خود را یاد بگیرند.

  وی با بیان اینکه افراد می‌توانند با ورزش، سلامت جسم و روح خود را افزایش دهند، افزود: ورزش پایه‌ای برای افتخارآفرینی شهر و کشور است.

  رئیس  ورزش و جوانان صومعه‌ سرا با بیان اینکه امسال به دلیل اینکه ورزش در تابستان تداوم داشته باشد، مانند سال گذشته بین دانش‌آموزانموزانآ  استعدادیابی کرده‌اند، گفت: این نهاد توسط مربی‌های کارت‌دار و شناخته شده، در دوران تحصیل دانش‌آموزان وارد مدارس شهرستان شده و استعداد آنها را در ورزش‌های مختلف می‌سنجند.

  آموزگار تصریح کرد: بعد از اینکه مربیان استعدادیابی کردند، دانش‌آموزان را به باشگاه فرا می‌خوانند و از این بابت دیگر والدین آنها دغدغه این را ندارند که در تابستان فرزند خود را به چه رشته ورزشی بفرستند.

  وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان در این طرح، طبق قد و وزن واندازه و چابکی مربیان ارزیابی می‌شوند و از این طریق به ورزش ادامه می‌دهند.

  رئیس  ورزش و جوانان صومعه‌ سرا تاکید کرد:در ۲۰ باشگاه خصوصی و ۱۴ باشگاه دولتی طرح اوقات فراغت تابستانه جوانان در رشته‌های ورزشی مختلف فعالیت می‌کنند.

  آموزگار اظهار کرد: والیبال، فوتبال فوتسال، بسکتبال، کاراته، تکواندو، ایروبیک، آمادگی جسمانی، بدمینتون، وزنه‌برداری، شنا و ژیمناستیک از جمله رشته‌های ورزشی است که در سالن‌‌های ورزشی این شهرستان برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه تا کنون بیش از ۵ هزار نفر برای شرکت در کلاس‌های ورزشی تابستانه ثبت نام کرده‌اند، افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به روابط عمومی این اداره مراجعه نمایند و زمان و مکان کلاس‌ها را جویا شوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro