توزیع بیش از 900 تن آرد بین 243 نانوایی صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۴ تیر ۹۳ - ۱:۲۹

  کد خبر : 23358

  توزیع بیش از ۹۰۰ تن آرد بین ۲۴۳ نانوایی صومعه‌سرا

  رئیس تعاون روستایی صومعه‌سرا با بیان اینکه این شهرستان دارای ۲۴۳ نانوایی است، گفت: ۹۳۱ تن آرد سهم آرد صومعه‌سرا …

  رئیس تعاون روستایی صومعه‌سرا با بیان اینکه این شهرستان دارای ۲۴۳ نانوایی است، گفت: ۹۳۱ تن آرد سهم آرد صومعه‌سرا برای توزیع بین نانوایان است.

  ناصر رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه طرح کاردکس از ۲۷ خرداد ماه سال جاری در شهرستان اجرایی شده است، اظهار کرد: تا کنون از کل سهمیه آرد این شهرستان، ششصد و هشت هزار و ۳۶۰ کیلوگرم آرد وارد صومعه‌سرا شده است.

  وی با بیان اینکه سهم آرد صومعه‌سرا ۹۳۱ تن است، افزود: این میزان سهمیه از شش کارخانه تولید آرد سطح استان تامین می‌شود.

  رئیس تعاون روستایی با اشاره به اینکه ۲۴۳ نانوا در سطح شهرستان مشغول پخت نان سنگک، تافتون، بربری، لواش و فانتزی هستند، گفت: آرد بین همه نانوایان توزیع شده است.

  رجبی با بیان اینکه در مجموع ۲۳ هزار و ۲۷۵ کیسه آرد معادل ۹۳۱ تن آرد سهمیه شهرستان است، تصریح کرد: بیش از ۸ هزار و ۶۶۶ کیسه برای توزیع باقی مانده است.

  وی خاطرنشان کرد: در طرح ضیافت، فروشگاه رفاه کالاهای اساسی مانند شکر، گوشت قرمز و سفید را بین مردم توزیع می‌نماید.

  رئیس تعاون روستایی صومعه‌ سرا با بیان اینکه سامانه طرح جامع فروش آرد،به گونه ای طراحی شده که همه خرید و فروش های مربوط به آرد از طریق این سامانه انجام می شود، تاکید کرد: چون این طرح جدیدی است از نانوایان انتظار می‌رود تا همکاری لازم را با این نهاد داشته باشند.

  رجبی با بیان اینکه سامانه جامع فروش آرد برای سهولت بیشتر در این بخش راه‌اندازی شده است، اظهار کرد: توجه به بهسازی و بازسازی واحدهای نانوایی و کارخانه‌های آرد سازی و کاهش هزینه‌های تولید از دیگر برنامه‌ها برای افزایش کیفیت نان است.

  وی با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید تعامل با تولید کنندگان است، افزود: در حوزه آرد و نان رویکرد دولت را دنبال می‌کنند و تعامل مناسبی با واحدهای صنفی و تولیدی دارند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro