برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری در صومعه‌ سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۵ تیر ۹۳ - ۱۷:۰۴

  کد خبر : 23362

  برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری در صومعه‌ سرا

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا، از برگزاری محفل انسی با قرآن همزمان با نیمه رمضان با حضور قاری مصری …

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا، از برگزاری محفل انسی با قرآن همزمان با نیمه رمضان با حضور قاری مصری در مصلی این شهرستان خبر داد.

  عزیز خادم شریف، رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌ سرا، در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، اظهار کرد: همزمان با نیمه ماه مبارک رمضان و ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) محفل انسی با قران در مصلی شهرستان برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه محفل انس با قرآن از ساعت ۱۴ روز ۲۲ تیرماه آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد، افزود: این برنامه با حضور ” عبدالناصر حرک” قاری بین‏ المللی و حافظ کل قرآن کریم از کشور مصر و همچنین با حضور قاریان و حافظان شهرستانی برگزار می‌گردد.

  خادم شریف به منویات مقام معظم رهبری در راستای توسعه و ترویج فرهنگ غنی قرآنی در جامعه اشاره و تاکید کرد: باید تمامی دستگاه و نهادها با استفاده از توان و ظرفیت مراکز قرآنی در کشور با تعلیم و تربیت جوانان و نوجوانان در برابر جنگ فرهنگی دشمن ایستادگی کرده و توطئه های آنان را خنثی کنند.

  رئیس اوقاف و امورخیریه صومعه‌ سرا با بیان اینکه برگزاری محفل‌های انس با قرآن کریم با هزینه بسیار کم و تأثیری بسیار زیاد برای رهایی جوانان از رفتارهای ناپسند برگزار می‌شود،گفت: مراسم محفل انسی با قران با هدف جذب خانواده‌ها، جوانان و نوجوانان برای روی آوردن به کتاب آسمانی اجرا می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ قرآنی و دینی و بهترین زمان برای نزدیکی به خداوند است که باید از آن به عنوان یک فرصت برای بسط و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه استفاده کرد.

  خادم شریف تصریح کرد: برگزاری محافل قرآنی از دستاوردهای دینی انقلاب اسلامی است که باعث سلامت روانی جامعه و فضای معنوی می شود.

  وی در ادامه به تأثیر قاریان مصری در گسترش فعالیت‌های قرآنی در گذشته اشاره و اظهار کرد: حضور قاریان مصری در شرایط فعلی که تلاش‌های زیادی از جانب دشمنان برای ایجاد تفرقه و اختلاف بین جامعه قرآنی ایران و مصر صورت می‌گیرد، بسیار ارزشمند است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro