کمک 100میلیون تومانی استاندار به آسایشگاه معلولین

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۵ تیر ۹۳ - ۱۶:۲۴

  کد خبر : 23395

  کمک ۱۰۰میلیون تومانی استاندار به آسایشگاه معلولین

  استاندار گیلان از مساعدت ۱۰۰ میلیون تومانی برای تجهیز معلولین غرب گیلان خبر داد. به گزارش واران نیوز، محمد علی …

  استاندار گیلان از مساعدت ۱۰۰ میلیون تومانی برای تجهیز معلولین غرب گیلان خبر داد.

  به گزارش واران نیوز، محمد علی نجفی به مناسبت ماه مبارک رمضان از آسایگاه معلولین غرب گیلان بازدید کرد.

  وی در این بازدید از بخش‌های مختلف آسایشگاه معلولین و سالمندان دیدن کرد و در گفت‌و‌گو با مددجویان و بیماران بستری، پرسنل و پرستاران این آسایشگاه از نزدیک در جریان انجام فعالیت‌های انجام شده و مشکلات آنان قرار گرفت .

   استاندار گیلان شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از معلولین غرب گیلان، اظهار کرد: خدا را به دلیل سلامتی که به ما داده است تا خادم معلولان باشیم سپاس‌گذاریم.

  وی با قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، پرسنل آسایشگاه و خیران برای یاری رساندن به مددجویان و افراد نیازمند افزود: خدمت خالصانه فرشته گونه به این عزیزان قابل تقدیر است.

  استاندار گیلان با بیان اینکه این فرصت‌ها کم پیش می‌آید که در خدمت مستمندان قرار بگیریم، گفت: باید تلاش کنیم به بهترین نحو، با کیفیت بالا و حداکثر توان، خدمات بهتری انجام دهیم.

  نجفی با بیان اینکه  بخشی از نیازها که در ارتباط یا تجهیز معلولین غرب گیلان است، تصریح کرد: امسال در رابطه با تامین اعتبار استانداری با مشکل روبه رو است  و فضای کشور برای تامین اینگونه اعتبارات میسر نیست.

  وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی می‌شود صد میلیون برای تجهیز این نهاد کمک شود، خاطرنشان کرد: دلگرمی به خیرین و اعضا بزرگ هیئت امنای معلولان بدهیم که ما هم حضور داریم.

  استاندار گیلان تاکید کرد: مدیران شهرستان و دیگر مجموعه‌های اطلاعاتی و خدماتی کمک کنند و معلولین را ویژه ببینند و به عنوان وظیفه خود ببینیم و به عنوان یک کادر اداری معمولی نبینند.

  نجفی اظهار کرد: همه ما موظف هستیم که این نهاد را یاری دهیم و با عزمی قوی‌تر و جدی‌تر کمک خواهیم کرد.

  وی با بیان اینکه عروسی‌های جمهوری اسلامی از برکات این نظام است، افزود: با توجه به بحث افزایش جمعیت، بهتر است که در این بخش دولت کمک‌های ویژه‌ای کند و افراد بتوانند در آینده عقدها و عروسی‌های خود را با حفظ حرمت‌های اسلامی در این ساختمان برگزار نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro