تصادفات درون شهری منجر به مرگ در صومعه سرا به صفر رسیده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۱ تیر ۹۳ - ۹:۳۸

  کد خبر : 23418

  تصادفات درون شهری منجر به مرگ در صومعه سرا به صفر رسیده است

  رئیس پلیس راهور صومعه‌ سرا از کاهش صددرصدی تصادفات منجر به مرگ در حوزه درون شهری این شهرستان خبر داد …

  رئیس پلیس راهور صومعه‌ سرا از کاهش صددرصدی تصادفات منجر به مرگ در حوزه درون شهری این شهرستان خبر داد و گفت: با پایین آوردن میزان سرعت در شهر، میزان تصادفات را کاهش داده‌اند.
  حمیدرضا غلامی، در گفتگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه در تابستان امسال برنامه‌های متنوعی در دست اجراست، اظهار کرد: ساماندهی خودروهای داخل شهر، برخورد با تخلفات حادثه ساز در معابر و استقرار اکیپ‌های عوامل پلیس راه در شهر از جمله برنامه‌های این نهاد است.

  وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۶۰۰ کارت همیار پلیس برای دانش‌آموزان آموزش دیده صادر کرده‌اند، افزود: بعد از ماه مبارک رمضان به دانش‌آموزان بیشتری آموزش‌های لازم برای همیار پلیس شدن داده می‌شود.

  رئیس پلیس راهور صومعه‌ سرا گفت: برای مهر ماه سال جاری، برنامه‌ها و آموزش‌های بهتر و بیشتری را برای دانش‌آموزان در زمینه آئین‌نامه رانندگی برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

  غلامی با بیان اینکه در طرح تابستانی امسال برنامه‌های آموزنده بسیاری تدارک دیده شده است تصریح کرد: هم اکنون با ابلاغیه فرمانداری، طرح برخورد با تخلف‌های حادثه‌ساز در دستور کار است.

  وی با بیان اینکه عملکرد پلیس راهور شهرستان بسیار خوب است، خاطرنشان کرد: اگر با تخلفات برخورد نمی‌شد، تصادفات زیادی به وقوع می‌پیوست اما به دلیل پوشش خوب از اول سال تاکنون تصادف منجر به مرگ در شهرستان رخ نداده است.

  رئیس پلیس راهور صومعه سرا تاکید کرد: با پایین آوردن میزان سرعت در شهر، میزان تصادفات را کاهش داده‌ایم.

  غلامی اظهار کرد: روزانه بالای ۱۲۰ خودرو در شهرستان به دلیل رعایت نکردن قانون جریمه می‌شوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro