پایه قدرت معنوی تمام آزادی خواهان منطقه، نظام جمهوری اسلامی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱ مرداد ۹۳ - ۵:۳۳

  کد خبر : 23561

  پایه قدرت معنوی تمام آزادی خواهان منطقه، نظام جمهوری اسلامی است

  معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه پایه قدرت معنوی تمام آزادی خواهان منطقه، نظام جمهوری اسلامی است گفت: …

  معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه پایه قدرت معنوی تمام آزادی خواهان منطقه، نظام جمهوری اسلامی است گفت: یکی از اهداف استکبار این است که جبهه مقاومت را از لبنان و سوریه به مرزهای ایران بکشاند.
  به گزارش واران نیوز، محمد احمدی‌پور ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه معاون فرماندار این شهرستان، اظهار کرد: حضور یکپارچه و قوی در روز قدس از اقداماتی است که مردم مسلمان می‌توانند در حق مردم غزه انجام دهند..

  وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز در دنیا به عنوان یک بازیگر تاثیرگذار مطرح است.
  معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه هر کشوری اگر می‌خواهد قدرتمند باشد باید یک دوره تعریف شده برای کارش داشته باشد، گفت: تعریفی که انقلاب اسلامی از اول انقلاب تا کنون از منافع ملی دارد باعث شد که رویکرد ما نسبت به منطقه و دنیا متفاوت باشد.
  احمدی‌پور با بیان اینکه منافع ملی تعریف شده نظام جمهوری اسلامی، منافع ملی تعریف شده رژیم ستم شاهی نبود، تصریح کرد: برای اینکه منافع ملی تامین شود دو رویکرد داخلی و خارجی نیاز است.

  وی خاطرنشان کرد: در رویکرد خارجی کشورهایی می‌توانند به منافع ملی دست پیدا کنند که بتوانند یک عمق استراتژیک را خارج از مرزها ایجاد کنند.
  معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه برای رسیدن به قدرت، باید یک ثبات منطقه‌ای در کشور باشد، تاکید کرد: ثبات نظام زمانی است که توانایی حضور در عرصه‌های مختلف را داشته باشد.
  احمدی‌پور اظهار کرد: کشوری که ثبات داشته باشد توان حضور در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی برای تاثیرگذاری را دارد.
  وی با بیان اینکه نظام استکبار جهانی برای مقابله با اسلام استراتژی‌هایی را طراحی کرده است، افزود: گروه داعش گروهی جدیدی نیست و شکل‌گیری داعش در سالهای آخر جنگ تحمیلی ایران و عراق اتفاق افتاده است.
  معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه پایه قدرت معنوی تمام آزادی خواهان منطقه، نظام جمهوری اسلامی است گفت: یکی از اهداف استکبار این است که جبهه مقاومت را از لبنان و سوریه به مرزهای ایران بکشاند.

  احمدی‌پور با بیان اینکه تورم بالای ۳۵ درصد، تحریم، عدم اشتغال و سرمایه گذاری عواملی است که می‌تواند پایه‌های یک نظام را سست کند، تصریح کرد: اعتماد مردم به مقام معظم رهبری و دولت باعث شد تا نظام جمهوری اسلامی ایران در ثبات کامل به سر ببرد.
  وی با بیان اینکه مسائل مطرح شده در مذاکرات همان مسائل مد نظر مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: بزرگترین پشتوانه سیاست‌گذاران و مذاکره‌کنندگان در مذاکرات هسته‌ای حمایت مقام معظم رهبری است.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه چیزی جز اعتدال، عقل‌گرایی و امید نمی‌تواند کارساز باشد، تاکید کرد: مبنای سیاست دولت کار و تلاش است و به شدت از تنش و حاشیه‌ها دوری می‌کنند.
  احمدی‌پور اظهار کرد: مدیری که نتواند در کار خود تعامل داشته باشد و بین کارمندان هماهنگی ایجاد کند، وی لایق مدیریت نیست.
  وی افزود: مبنای اصلی کار مدیران، برنامه‌ریزی برای حل مشکلات مردم و استفاده از دانش‌های روز است.
  معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه امروز محصول‌های اورگانیک در بازارهای اروپایی چند برابر محصولاتی است که از سموم شیمیایی استفاده می‌کنند قیمت دارد، گفت: یکی از محصولات اورگانیک که در کشور ما تولید می‌شود و مسئولان کشاورزی به آ ن بی اعتنایی می‌کنند راتون است.

  احمدی‌ پور تصریح کرد: مسئولان کشاورزی صومعه‌سرا اگر تولید راتون را در شهرستان افزایش دهند سرمایه خوبی وارد این شهرستان می‌شود.
  در ادامه حمیدضا خصوصی ثانی ظهر امروز در تودیع و معارفه معاون فرماندار این شهرستان، اظهار کرد: همه مسلمانان جهان در سوگ شهدای غزه نشسته‌اند.
  وی با بیان اینکه همه مسلمانان روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم غزه به صحنه می‌آیند، افزود: حضور در راهپیمایی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است.
  نماینده مردم صومعه‌ سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال‌ها تلاش و مدیریت یک مسئول اگر منجر به تحقق تعهد وی نشود، فایده‌ای ندارد، گفت: تعهد معیارهایی دارد که ندیدن خود در میدان مدیریت یکی از این معیارها است.
  خصوصی‌ثانی تصریح کرد: همه ما مسئولیم تا برای کشور تلاش و به ملت خدمت کنیم که اگر این امر محقق نشود در عرصه مسئولیت خود باخته‌ایم.
  وی با بیان اینکه باید برای ملت، با اخلاص خدمت صادقانه و با اعتدال کرد، خاطرنشان کرد: اعتدال همان راه دین و قرآن است.
  رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه داشتن پست‌های قراردادی که روزی از بین می‌رود نباید انسان را خودبین کند، تاکید کرد: در نظام جمهوری اسلامی اعتقاد بر این است که قدرت فقط از آن خداوند است.

  خصوصی با بیان اینکه ملت سلحشور ایران همیشه پیشاپیش مسئولان در حمایت از نظام، متوجه فتنه‌های دشمنان شده‌اند، اظهار کرد: این ملت در تحریم ایستادگی خود را در برابر استکبار جهانی به نمایش گذاردند.
  وی با بیان اینکه وقتی فردی مسئولیتی را قبول می‌کند نباید اهداف الهی خود را در حمایت از باند خاصی جست‌وجو کند، افزود: باندبازی انسان را از خدا دور می‌کند و به انحراف می‌کشاند.
  رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: افسار حرکت انسان نفس وی است که نباید خود را تسلیم نفسش کند.
  خصوصی با بیان اینکه مسئولان صومعه‌سرا باید تحصیلات عالیه داشته باشند، تصریح کرد: افراد باسواد باید در راس امور این شهرستان قرار بگیرند.
  وی با بیان اینکه معاون فرماندار سابق یک فرد متقی، عامل وحدت و مدیر خوبی بود، خاطرنشان کرد: معاون فرماندار جدید یک فرد با تحصیلات عالیه و وزارت کشوری است.
  به گزارش تسنیم، در ادامه جلسه مختار رضایی معاون فرماندار سابق صومعه‌سرا تودیع و محمد مهدی مظفری معاون جدید فرماندار این شهرستان معارفه شد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro