امسال روز قدس از حساسیت بیشتری برخوردار است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱ مرداد ۹۳ - ۶:۰۸

  کد خبر : 23576

  امسال روز قدس از حساسیت بیشتری برخوردار است

  رئیس دانشکده منابع طبیعی گیلان با بیان اینکه اکثر کشته شدگان غزه، زنان و کودکان هستند، گفت: روز قدس امسال …

  رئیس دانشکده منابع طبیعی گیلان با بیان اینکه اکثر کشته شدگان غزه، زنان و کودکان هستند، گفت: روز قدس امسال نسبت به سالهای گذشته از حساسیت بیشتری برخوردار است

  میرمسعود سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار واران‌نیوز، با بیان اینکه جنگ امروزه غزه با جنگ سال ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ متفاوت است، اظهار کرد: رژیم غاصب صهیونسیتی با بهانه های واهی حمله به غزه را در یک نبرد کاملا نابرابر شروع کرده است.

  وی با بیان اینکه مدعیان آزادی و حقوق بشر، به طور بی شرمانه ای از رژیم صهیونیستی حمایت می کنند، افزود: آنان زخمی شدن چند صهیونیست را می‌بینند ولی کشتار بی رحمانه مردم غره را نمی‌‌‌‌‌‌بینند.

  رئیس دانشکده منابع طبیعی گیلان با بیان اینکه اکثر کشته شدگان غزه، زنان و کودکان هستند، گفت: روز قدس امسال نسبت به سالهای گذشته از حساسیت بیشتری برخوردار است.

  سجادی تصریح کرد: روز قدس، روز اسلام، روز اتحاد، آزادیخواهی، همگرایی دولت‌های اسلامی و محو یک غده سرطانی به نام رژیم اشغالگر قدس است.

  وی خاطرنشان کرد: هر چه جلوتر می‌رویم نورانیت و عمق درایت امام خمینی(ره) بیش از پیش برایمان روشن می‌شود که اسرائیل را غده سرطانی نامیدند.

  رئیس دانشکده منابع طبیعی گیلان با بیان اینکه برعکس بعضی دولت‌ها و مجامع ترسو و خود فروخته، ملت‌های اقصی نقاط عالم دست به راهپیمایی و اعتراض به این کشتار بی رحمانه زده‌اند، تاکید کرد: مردم ایران نیز پرشورتر از همیشه و به عنوان یک الگو در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند.

  سجادی اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس فشار جهانی را بر رژیم غاصب صهیونیستی بیشتر می‌کند و منجر به توقف این نسل کشی وحشیانه خواهد شد.
  وی افزود: شعارهای مردم در روز جهانی قدس همانند اصابت موشکهای نیروهای مقاومت به محدوه صهیونیست نشین که آنها را به وحشت انداخته است باعث ترس رژیم صهیونیستی می‌شود.
  رئیس دانشکده منابع طبیعی گیلان  با بیان اینکه معیارهای دو گانه آمریکا و برخی کشورهای غربی در دفاع از انسانیت بر همگان روشن است، گفت: در حادثه اخیر آنان به دلیل حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی آبرو و وجهه خود را در دنیا بیش از پیش از دست داده‌اند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro