رژیم صهیونیستی رژیمی به دور از ارزش‌های انسانی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲ مرداد ۹۳ - ۲:۲۱

  کد خبر : 23586

  رژیم صهیونیستی رژیمی به دور از ارزش‌های انسانی است

  فرماندار صومععه‌ سرا با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رژیمی به دور از ارزش‌های انسانی است، گفت: قدس متعلق به مسلمانان است …

  فرماندار صومععه‌ سرا با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رژیمی به دور از ارزش‌های انسانی است، گفت: قدس متعلق به مسلمانان است و باید به انها برگردد.

  غلام‌حسین رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز، با بیان اینکه قدس نخستین قبله‌گاه مسلمانان است، اظهار کرد: در روز قدس دفاع مسلمانان از مردم مظلوم فلسطین روشن خواهد شد.

  وی با بیان اینکه روز قدس نشات گرفته از تفکر ناب امام خمینی(ره) است، افزود: همبستگی و همدلی مسلمانان با یکدیگر عامل مهمی در نابودی رژیم صهیونیست است.

  فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه مردم با حضور در راهپیمائی روز قدس حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام می کنند، گفت:  بی‌شک امسال شاهد حضور پرشور مردم فهیم و همیشه در صحنه صومعه‌ سرا همچون سال‌های گذشته هستیم.

  رجبی تصریح کرد: مسلمانان با شرکت در راهپیمایی روز قدس علاوه بر نشان دادن انزجار خود نسبت به رژیم صهیونیستی، چهره مظلوم فلسطینیان را به جهان نشان می دهند.

  وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رژیمی به دور از ارزش‌های انسانی است، خاطرنشان کرد: قدس متعلق به مسلمانان است و باید به انها برگردد.

  فرماندار صومعه‌ سرا با بیان اینکه نباید در برابر جنایت‌های رژیم صهیونیستی ساکت بود، تاکید کرد: دفاع از صهیونیست، قربانی احترام به حقوق بشر، دموکراسی و آزادی است.

  رجبی با بیان اینکه تمام مسئولان شهرستان به همراه پرسنل خود در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند، اظهار کرد: چندین روز است که شاهد افزایش حملات به غزه و کشتار کودکان بی دفاع این سرزمین هستیم و وظیفه ما در برابر این کودکان رساندن صدای آن ها به گوش جهانیان است.

  وی افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس به منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین با حضور پرشور مردم آغاز و به منظور خواندن نماز سیاسی عبادی جمعه و قرائت قطع‏نامه به پایان می‌‏رسد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro